Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 64325 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Polsat cyfrowy i brak tvn24 -- ocb? , esteban 20/11/10 14:17
Od kliku (2?) dni na polsacie cyfrowym nie działa tvn24, infolinia twierdzi, że "problem techniczny u dostawcy". Orientuje sie ktos o co moze chodzic, bo mi to dosc dziwnie wyglada.

  1. w Vectrze jest , bajbusek 20/11/10 14:23
    więc macie specjalnego dostawcę :)

  2. No ja na CP cały czas mam , Matti_2 20/11/10 14:26
    tp 11393MHz.

  3. masz dwa wyjścia :) No może trzy. , fiskomp 22/11/10 07:30
    Zmienić platformę na podstawie niezgodności z umową ;)
    Przeskanować na nowo całego satelitę, ale wtedy "ulubione" chyba pójdą się paść.
    Ew. samemu wejść na google, skrobnąć frazę "polsat cyfrowy TVN24 transponder" i zobaczyć, czy nie zmienili częstotliwości (ostatnio tak miałem z EskaTV). Jeżeli tuner na to pozwala, odświeżyć jeden transponderek i powinno wejść, ew. ręcznie wpisać.

    1. Chyba sie skonczy wypowiedzeniem , esteban 22/11/10 19:59
      bo dowiaduje się teraz od używaczy telewizora, że nie ma też TVN, ani TV4

      1. proponuję popytać jeszcze tu: , Matti_2 24/11/10 08:00
        http://forum.satkurier.pl/...t=2518&start=1650
        Sprawdzałeś jakie masz tp na tych niedziałających kanałach? Bo może skończyli nadawanie z jednego i Ci automatycznie się nie uaktualniło?

    2. U mnie w robocie , Birdman 23/11/10 11:13
      mowi sie: masz trzy wyjscia: dzwon na policje, poplacz sie albo rozbiegnij i pierdolnij glowa w sciane

      ping?

  4. hm jak nie chce polsat byc na n-ce ... , dida 23/11/10 17:19
    to nie ma TVN-u na Polsacie Cyfrowym ..... czyli znana braterska zasada wspozalezności ;) i robienia sobie "dobrze"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL