Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29

 Dzisiaj przeczytano
 78451 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Az sie wierzyc nie chce... Neapol... , PaKu 23/11/10 16:29
http://wyborcza.biz/...e_Neapol__bo_zamrozimy.html

Europejski kraj, a zdjecia jak z trzeciego swiata. Myslalem ze ten problem sprzed 2 lat to byl tylko taki "wybryk", a okazuje sie ze nie...

Tak sobie planowalem zeby pojechac kiedys na wakacje do Wloch ale jak widze ten syf to kompletnie mi sie odechciewa. Dziwny kraj...

Jednak w Polsce chyba nie jest tak zle ;)

bez podpisu

  1. tak właśnie to wygląda , Mademan 23/11/10 17:05
    Na pytanie "Może sprzątniecie w końcu ten bałagan ze swojego podwórka?"

    A) Niemiec - oczywiście, w każdej chwili, za 4000 Euro możemy to zrobić, ewentualnie wezwiemy Polaków i zrobimy taniej.
    B) Brytyjczyk - to nie leży w moich obowiązkach, ale za 2000 Funtów ktoś się na pewno znajdzie, chyba że Królowa osobiście poprosi.
    C) Francuz - Niemcy zrobią to na pewno lepiej, może wina?
    D) Włoch - chyba oci....., nie ruszę tego choćby miało mi dom zasłonić

    E) Polak - Kur.., u sąsiada się ten syf nie zmieści, sprzątnę żeby wiochy nie było.

    1. nie wiem skąd pomysł , Demo 23/11/10 17:36
      z wersją E)

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

      1. Taki kompleks pewnie ma. , ptoki 23/11/10 18:27
        Oni lubia sie tak ponizac wlasnopalcowo...

  2. W co nie mozesz uwierzyc? Ze marks i engels sie mylili? Przecierz panstwo mialo byc , ptoki 23/11/10 18:31
    skuteczniejsze od prywaciarzy w zajmowaniu sie _takimi_ problemami...

    Sorki za bezproduktywny post ale odechciewa mi sie juz powoli. Ostatnio przeczytalem ze ktos zrobil "badanie" polegajace na tym ze postawili gostka w metrze ktory gral na skrzypcach przez godzine i liczyli ilu ludzi poslucha.
    Wyszlo im ze prawie nikt nie sluchal.
    No i sednem tego badania bylo to ze ten gostek to jakis wirtuoz i gral na skrzypcach za 2,5 milionow $. A jego koncert w nastepna niedziele byl wykupiony do dna i bilety byly po minimum 100$.

    Kurcze co za "badacze" to byli?
    Przeciez to oczywiste ze w tym miejscu sie nie stoi i slucha tylko chodzi spieszac do pracy/szkoly/gdziebadz.

    Badacze schamieli i zglupli.
    Nie dziwota ze urzedasy nie potrafia zadbac o smieci...

  3. Do Włoch jak najbardziej jedź , Matti_2 23/11/10 20:35
    tylko na północ. Poniżej Rzymu, a nawet Florencji nie ma się co zapuszczać, bo to inny, dziki kraj:) Za to Mediolan, Wenecja, Florencja, Padwa.... coś pięknego.

  4. hmm , Kraszan 23/11/10 20:37
    to nie sa wlochy.. tam mafia rzadzi.. na ulicy tam normalnie dzieciaki maja bron..

    ale tam jest najlepsza pizza na swiecie, morze, wezuwiusz i "baba"!:)

  5. tak , MayheM 23/11/10 21:57
    we wloszech czym dalej na poludnie, tym wiekszy syf, zreszta nawet juz na wysokosci Pizy jest syf, ale mniejszy.
    Wlosi to ogolnie brudasy i niedbaluchy.
    A prawdziwa przygoda zaczyna sie wlasnie na samym poludniu, ponizej Neapolu, znajomy co byl mowi ze to inny swiat, zupelnie odmienny od tego, co niektorzy znaja z polnocnej czesci.

  6. bo W , Chrisu 24/11/10 10:34
    to brudasy i tyle...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL