Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 84443 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] pytanie do boardowych tatusiow i mam :) , Druzil 25/11/10 10:13
Gdzie znajde w sieci sklep ktory mialby duzy wybor strojow zwierzatek ale dla malucha 0-6m. Allegro przeszukalem, same stroje dla wiekszych dzieci.
zasadniczo chodzi o cos takiego
http://chomikuj.pl/...eci+w+strojach+zwierz*c4*85t

  1. O takim typie , Ament 25/11/10 10:25
    -filli jeszcze nie slyszalem.

    ;-)

    I
    -AMENT-
    I

  2. najlepiej u autora kostiumow , maju 25/11/10 11:01
    http://www.halloweenexpress.com/...umes-c-353.html

    1. mala errata , maju 25/11/10 11:06
      to normlny sklep na ktory kieruje cie strona Toma Arma. Wedlug tego sklepu kostiumu dostepne sa tylko powyzej 6 m-ca... wiec lipa :/

      1. dzieki za linka , Druzil 25/11/10 11:54
        123

  3. Dziwne gusta macie, naprawdę , Padawan 25/11/10 15:45
    Dziecko wam tego nie wybaczy po latach... ale w takim razie to będzie w sam raz:
    http://images.buycostumes.com/...?zm=250,250,1,0,0

    Ty też możesz wziąć udział w zabawie:
    http://cdn-i.dmdentertainment.com/...pan/046_b.jpg

    1. nie rozumiem , Druzil 25/11/10 16:09
      Gdyby mnie rodzice ubrali w cos takiego 32 lata temu , to pewnie dzisiaj bym sie z tego smial i nic wiecej.

      1. Oj żarty sobie robię , Padawan 25/11/10 16:15
        nie podoba Ci się zestaw? ;-)

        1. hehe , Druzil 25/11/10 16:17
          W brazowym mi nie do twarzy :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL