Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92576 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaką płytę dokupić do zestawu: Proc S.939, DDR, PCI-E , marcin79 26/11/10 18:21
Witajcie Braci Boardowa.
Od pewnego czasu uzbierało mi się tyle komputerowych części, że do złożenia całego komputera potrzebna jest mi już tylko płyta główna i zasilacz. O ile w zasilaczach nie będę szczególnie przebierał i pewnie wezmę cokolwiek sprawnego, nawet używanego, o tyle wybór podstawy nie jest już taki prosty. Nie mam wielkich wymagań, komputer nie będzie szczególnie obciążany wymagającymi aplikacjami. Wybór powinien być po prostu przysłowiowym złotym środkiem.

W skład zestawu wchodzi procesor na socket 939, pamięć DDR, grafika na PCI-E i dysk PATA (ewentualnie zintegrowana). Wymagania: min 1 gn. SATA, 1 gn. PATA, 4 gn. USB, 1 gn. PCI-E x16, 1 gn. PCI, zintegrowany dźwięk i to chyba wszystko.

Po wstępnym obejrzeniu co jest dostępne najbardziej odpowiadałaby mi płyta ASROCK 939A790GMH, ale nie wiem czy warto aż tyle na nią wydać.

Doradźcie.

~~~~ sapere aude ~~~~

  1. Przy zmianie kupiłem , J@rek 26/11/10 19:18
    Asrock 939Dual-SATA2, działa i nie sprawia problemów.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. Hmm... , marcin79 26/11/10 20:12
      ...a można zapytać z jakiej i dlaczego zmieniłeś płytę? Chyba, że źle zrozumiałem...

      ~~~~ sapere aude ~~~~

    2. płyta stara ale jara , piotrszach 27/11/10 13:09
      szczęśliwy użyszkodnik od 3 lat :)

  2. Ze starości padł Athlon XP , J@rek 26/11/10 20:47
    i zmiana ze względów ekonomicznych padła na 939 64bit.

    Jeżeli chodzi o samą płytę to rozsądna cena, dobre opinie. No i sporo czasu już u mnie służy i nie żałuję. Tylko kupowałem w zestawie. Nie wiem czy rozsądnie można kupić samą płytę.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL