Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92655 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakieś interesujące alternatywy do iPada ? , pachura 27/11/10 13:38
Chodzi o tablety, nie o urządzenia ePaper typu Kindle... sprzęt miałby służyć do internetu i oglądania filmów, musiałby mieć slot microSD, dobrze jeśli miałby też USB i odtwarzał filmy XviD bez rekompresji. Co do systemu to chyba tylko Android wchodzi w grę teraz ?
Np. ostatnio widzę w gazetach dużo reklam Samsunga Galaxy Tab 7" - dobre toto ?

  1. brak interesujacej alternatywy , tytan 27/11/10 14:33
    niestety na dzis dzien.

    Galaxy tab nie jest produktem, ktory moze zagrozic ipadowi, popatrz po roznych recenzjach.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  2. może , JaroMi 27/11/10 15:26
    Archos 101 ? Może Archos7? Zwłaszcza w odniesieniu do ceny.

    w tym cała bida, ze go nie za bardzo
    widać...

  3. Raczej brak. Galaxy Tab jest drogi i niedopracowany. , Rhobaak 27/11/10 17:01
    Poza tym już od dawna widać, że to iPad będzie wytyczał wszystkie trendy w tej branży, szczególnie, że za kilka miesięcy pojawi się najprawdopodobniej nowa jego wersja.

    Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
    G-forc 460 gietex,barakudy
    Children of Neostrada Association MVP

    1. Tak za 2 miesiace... , Wolf 28/11/10 12:34
      Z grubsza ;)

      Vey iz mir!

      1. Raczej marzec-kwiecień. , Rhobaak 28/11/10 13:21
        ...

        Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
        G-forc 460 gietex,barakudy
        Children of Neostrada Association MVP

        1. Wedlug mojej najlepszej wiedzy... , Wolf 28/11/10 15:13
          Zaprezentuja je na przelomie stycznia i lutego, ale ze nie pracuje juz w Apple i dociera do mnie o polowe mniej informacji, wiec moge sie mylic...

          Vey iz mir!

          1. Pewnie masz lepsze źródło, ale nawet jeśli zaprezentują w styczniu... , Rhobaak 28/11/10 15:22
            ...to wprowadzenie do sprzedaży nastapi 2-3 miesiące później. Początek roku to bardzo nieodpowiedni miesiąc na wypuszczanie na rynek nowych produktów.

            Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
            G-forc 460 gietex,barakudy
            Children of Neostrada Association MVP

            1. A cóż ciekawego będzie w nowej wersji ? , pachura 28/11/10 16:47
              Port USB ?
              Ekran Pixel QI ?

              1. Przebąkują , Mute 29/11/10 08:59
                o ipadowej wersji retiny, o usb zapomnij.

    2. Niekoniecznie , Mute 29/11/10 08:58
      http://www.engadget.com/...er-but-i-wish-it-could/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL