Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » selves 03:38
 » Bonifacyz 03:06
 » piszczyk 01:43
 » Chavez 01:26
 » Chrisu 01:25
 » metacom 01:21
 » Martens 01:17
 » BoloX 01:16
 » Dzban 01:02
 » Qjanusz 00:53
 » Irys 00:51
 » ulan 00:41
 » RaPToRR 00:22
 » zibi13 00:10
 » esteban 23:52
 » alkatraz 23:48
 » Menah 23:36

 Dzisiaj przeczytano
 36865 postów,
 wczoraj 25433

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2025
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

JPG - program do naprawy po odzyskaniu ? , JE Jacaw 29/11/10 18:51
Generalnie bratankowi padł dysk w laptopie, jako, że wcześniej miał podobno sytuację ze stacjonarnym nauczony doświadczeniem NADAL nie robił kopii zapasowych... no bo w końcu jakie jest prawdopodobieństwo, że komuś w 2 razy padnie dysk prawda ? ;-)

No, ale pomijając te złośliwości, które już mu przekazałem chciałbym mu nieco pomóc. Niestety dysk w laptopie jest w takim stanie, że ja się nie podejmuję jego naprawy (tym bardziej, że laptop jest na gwarancji), ale przy poprzednim padzie udało się prawie wszystko odzyskać i ten nadal posiadam tamten dysk. Niestety przeszedł on już format i był nieco używany jako dysk przenośny. Po zabawie programem Recuva udało mi się coś jednak z niego wydobyć, a najważniejsze są fotki, niestety programy graficzne podają, że są one uszkodzone i nie da się ich otworzyć. Czy ktoś zna może jakiś program, który mógłby tu pomóc ? Może jest jakiś, który potrafi naprawić uszkodzone pliki JPG ?

Ewentualnie może jakieś alternatywne programy do Recuva by tu coś zdziałały, ale prosiłbym o namiary na sprawdzone narzędzia, bo tego typu aplikacji jest na tyle dużo, że nie chcę ich wszystkich testować. U mnie już kiedyś się sprawdziła Recuva dlatego użyłem jej też teraz.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach

  1. nie wiem czym naprawić , laciak88 29/11/10 19:08
    ale do odzyskiwania niezły jest Get Data Back.

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

  2. testdisk , MayheM 29/11/10 19:42
    ale odzyskuje z losowymi nazwami plikow.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2025, TwojePC.PL