Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » Wedelek 19:15
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » dugi 18:56
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17

 Dzisiaj przeczytano
 28098 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Da się jakoś podłączyć Laptopa (który nie ładuje Windowsa) do PC , grattz 1/12/10 21:50
Jest laptop który sie posypał. Nie działa mu grafika. Czasem tylko widać ekran ładowania Visty ale na tym się kończy.
Na tym laptopie są dane które chciałbym zgrać na PC.


Jest to jakoś możliwe ?

...poprzednia |1|2|3|4| następna...

  1. Może gaśnie matryca? , J@rek 1/12/10 21:52
    ,,,

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. Znaczy z tym laptopem to są już takie jaja że hej. , grattz 1/12/10 21:56
      Na początku "czasem" się nie odpalał. Potem pojawiały się artefakty. A teraz w ogóle nic nie widać. Nawet ekranu startowego. Jak podłącze na zewnętrzny monitor to widze tylko w paskach ekran ładowania Visty . Potem zawieszka i nic się nie dzieje. Co ciekawe ten ekran

      ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

      1. Co ciekawe ten ekran pojawia sie zawsze , grattz 1/12/10 21:57
        nawet gdy próbuje wciskać przy odpaleniu F6 albo F8 albo ten specjalny przycisk Lenovo który ładuje recovery partycję . Nic kompletnie sie nie dzieje - zero reakcji.

        ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

  2. dlaczego , daver 1/12/10 21:54
    nie wyjmiesz HDD?

    I use arch btw

    1. Próbowałem ale nie wiem jak. , grattz 1/12/10 21:59
      wypinam go trochę z mocowania i dalej nic nie mogę zrobić ani podnieść ani ruszyć na boki.
      Poza tym czy taki dysk da sie podłączyć pod dysk z PC ?

      ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

      1. no jasne , daver 1/12/10 22:01
        model lapka?

        I use arch btw

        1. Sorry - teraz mi sie o dziwo udało bez problemu :/ , grattz 1/12/10 22:04
          Podłącze go pod PC ?

          lenovo 3000 N200
          http://www.chip.pl/...ebooki-duze/lenovo-3000-n200

          Problem z wyświetlaczem widze że ma sporo ludzi :
          http://www.google.pl/...;aql=&oq=&gs_rfai=

          ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

          1. bez problemu podlaczysz , daver 1/12/10 22:08
            Ze swojej strony dodalbym tylko, ze zawsze w takich przypadkach (jesli to cenne dane, nie Twoje), gdy warunki nie sa Ci w 100% znane, podlaczaj dysk w trybie RO, np pod Linuksem.

            I use arch btw

            1. Dzięki. Dane już się przegrywają , grattz 1/12/10 22:21
              Ja tam ostatni raz ( właśnie tego samego laptopa ) "naprawiałem dwa lata temu. Wtedy poszło beż żadnych problemów. Zgrałem dane i zrobiłem reinstalacje ( fabryczną ) z partycji recovery. Poszło gładko w 2 godz.
              Tym razem danych nie mogłem zgrać bo mi ekran gasł.

              ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

  3. Grattz , ViS 1/12/10 21:55
    prowadzisz domorosły serwis kompów? :> tak serio pytam

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. no ba, pewnie , Bart 2/12/10 00:52
      Znajomy, znajomego ma znajomą co ma syna co On się zna.
      Jak on się znaaaaa... ojojoj... serwisy i profesory od informatyki śpio mu w nogach.

      1. hmmmm , grattz 2/12/10 20:16
        nawet nie ma co z tobą polemizować i ci tłumaczyć. Zaśmiecaj dalej forum INFORMATYCZNE swoimi głębokimi przemyśleniami.

        ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL