Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14

 Dzisiaj przeczytano
 45957 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

obudowa welland co chwila spindown - rozwiazane , ptoki 4/12/10 21:13
Juz rozwiazane. Okazalo sie ze cosik firmware w tej obudowie byl zle wgrany przez producenta. Z supportu dostalem instalke programu do flaszowania tej obudowy i tam sobie pogmyralem i przestawilem czas zasypiania. Teraz obudowa zachowuje sie normalnie.
Pewnie wiecej takich baboli bedzie bo z tego co widzialem to ten programik mial opcje seryjnego flaszowania takich obudów wiec jak moja byla felerna to pewnie jeszcze pare sztuk tak samo moglo byc niepoprawnie skonfigurowanych.

  1. oo, podeslij please , Kenny 4/12/10 22:10
    to do 740J, right? Tez to oatatnio zwrocilo moja uwage, ale zastanawialem sie czy to nie jakies opcje w viscie to powoduja...

    .:Pozdrowienia:.

    1. ja mam 752j ale programik chyba dosyc uniwersalny. , ptoki 5/12/10 00:39
      Podeslalem na adres z profilu. Ale sugeruje sie upewnic u supportu.
      sa calkiem rzeczowi. support robi firma fen.

      1. dzieki serdeczne , Kenny 5/12/10 08:52
        zglebie temat :)

        .:Pozdrowienia:.

        1. mozecie zapodac na rapida albo hotfile ? , XiSiO 5/12/10 22:38
          chetnie zerknę bo tez mam taka obudowę

          "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
          zapłacisz adeną" (C) XiSiO

          1. wymagania takie, rurki, dziurki, kraniki, dywaniki... , ptoki 5/12/10 23:59
            http://hotfile.com/...9884/INI_FCFG_V3.23.rar.html
            Na zdrowie. ;P

            1. błędy w archiwum , Artaa 6/12/10 07:43
              pokazuje

              1. wrzucilem jeszcze raz , ptoki 6/12/10 08:21
                http://hotfile.com/...3193/INI_FCFG_V3.23.rar.html
                Tam dorzucilem dokument z instrukcja a tu tak jak dostalem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL