Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 45631 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Norton Internet Security 2011 Upgrade - 3 stanowiska , marcelius 5/12/10 19:19
Witajcie,
Aktualnie posiadam dwa komputery z zainstalowanymi Norton Internet Security 2010. W przeciągu najbliższych kilku dni zamierzam nabyć uaktualnienie do wersji 2011. Czy mogę wykorzystać do tego celu uaktualnienie w wersji na 3 stanowiska? Czy nie jest przypadkiem tak, że jest to możliwe tylko pod warunkiem posiadania 3 stanowisk? Ewentualnie jeżeli nie stanowi to problemu i np. 1 licencja może pozostać niewykorzystana, to czy posiadając dwie jednostanowiskowe licencje mogę je zaktualizować wykorzystując uaktualnienie na 3 stanowiska?
Mam nadzieję, że nie skomplikowałem zbytnio... Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam

  1. mozesz miec jedna licencje zainstalowana nawet , Maverick 5/12/10 19:52
    a dwie pozostale uzyc po jakims czasie lub wogole.

    jesli masz dwie niezalezne instalacje kupione jako single to musisz skontaktowac sie ze wsparciem symantec'a. wkomponuja Cie w pojedyncza 3 stanowiskowa licencje. polecam support po angielsku, wtedy masz ich 24/7 nawet przez chat. w PL niestety od 9 do 17 bodajze.

    korzystam z NIS chyba od 1999 roku, jak cos to wal smialo, moze akurat cos poradze.

    1. Bardzo dziekuję , marcelius 5/12/10 20:00
      Bardzo dziękuję za błyskawiczną odpowiedź. Skontaktuje się z Symantec.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL