Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 48423 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Karta WiFi na USB , Portal 17/12/10 16:59
Witam
Poszukuje dobrej karty WiFi na USB do komputera stacjonarnego. Co mzoecie doradzic ?
Teraz mam stara Netgar WPN111 ktora slabo lapie sygnal a takze zaniza predkosci.

  1. co myslicie o tej , Portal 17/12/10 17:06
    http://www.komputronik.pl/...RP_SMA_TL_WN422G.html

    1. używam , 123er 17/12/10 17:54
      takiej od roku, coś mi buntowała się pod win7, ale na XP nie mam zastrzeżeń ( trochę słabo łapie sygnał, ale czego wymagać za te pieniądze)

      E7300@3,6GHz,ABIT AB9,OCZ
      2GB@900,seagate320GB+80GB,
      WD640GB,F3 1TB,MSI 9600GT,Audigy2ZS

    2. używałem takiej , resmedia 17/12/10 20:25
      i kilka takich sprzedałem. Nie mam zastrzeżeń, klienci również.
      Teraz raczej celowałbym w następcę: TP-LINK WN-722n.

      desipere est juris gentium

  2. jesli chcesz super karte to Tonze: , zgf1 17/12/10 18:54
    http://allegro.pl/...-rp-sma-5dbi-i1360219735.html

    Leave me alone I know what I'm doing!

  3. do komputera stacjonarnego , soczek3000 18/12/10 19:37
    to zdecydowanie coś na PCI/PCI-E. Przerobiłem ostatnio temat z kartami na USB TP-link (nie pamiętam dokładnego numeru) i w jednym przypadku zasięg był bardzo niestabilny i zrywał połączenie a AP był z 3 metry dalej, w tym samym pomieszczeniu. Druga sytuacja to odległość w linii prostej ok. 10m (pomieszczenie piętro niżej po skosie) czyli całkowity brak zasięgu. W obu przypadkach karta PCI TP-Linka dała prawie 100% zasięg i bezproblemowe działanie ;)

  4. Kupiłem do lapka Pentagrama: , Jack 19/12/10 01:08
    http://www.komputronik.pl/...02_11n_P_6132_10.html

    Łapie więcej sieci i jest o wiele lepszy sygnał niż karta wewnętrzna

    Twoje konto zostało założone dnia
    2001-03-25 19:10:58

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL