Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 10:37
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 57041 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki internet GSM wybrac i dlaczego ? , Fantomas 19/12/10 16:18
do wyboru:
iPlus,
OrangeFreedom,
Era BlueConnect
Play online ..

Internet bedzie sluzyl do sciagania maili, przegladania netu i od czasu do czasu przegladania YT .. na pewno nie bedzie do sciagania filmow i innych torentow .. ile przy takim uzytkowaniu przewaznie sie sciaga przez miesiac ?
co wybrac i dlaczego ?
jak z zasiegiem i szybkoscia ?
jak z limitami danych ?

.... jezeli nie wyłapałes(aś)
złosliwosci to przeczytaj raz
jeszcze ...

  1. Fanta i Ty takie pytanie dajesz ? , Doczu 19/12/10 16:43
    Zorientuj się jaki jest najlepszy zasięg w okolicy gdzie ma być używany net i wybierz ten, który ma najlepszy zasięg.
    Limitami bym się nie przejmował przy takim wykorzystaniu.
    Playa to bym odrzucił od razu, bo jak przyjdzie Ci neta zabrać gdzieś poza miasto to nie podziałasz se, a ma ti być net mobilny prawda ?

    1. To nie dla mnie :) , Fantomas 19/12/10 18:10
      miejsce uzytkowania laptopa z tym ustrojstwem to Warszawa i Torun

      .... jezeli nie wyłapałes(aś)
      złosliwosci to przeczytaj raz
      jeszcze ...

  2. długo używałem Play online... , carlosA 19/12/10 16:56
    jako, że i tak działałem w dużych miastach nie narzekałem (problemy miałem jedynie w Zielonej Górze), ale czasami przydałby mi się net gdzieś w jakiejś mniejszej miejscowości na trasie dlatego idąc za radą znalezioną na boardzie (gdzieś kilkanaście wątków niżej) kupiłem to: http://allegro.pl/show_item.php?item=1369607168 pewnie w tygodniu przyjdzie i będę testował.

    #whatever

    1. Daj znać co i jak... , Grolshek 19/12/10 19:43
      ...póki co z playa jestem zadowolony ale to nie oznacza że nie może być lepiej...

      ***** ***!!!

    2. jakos dziwnie tanio :) , Fantomas 19/12/10 19:47
      na czym to polega i z czym to sie je ?

      .... jezeli nie wyłapałes(aś)
      złosliwosci to przeczytaj raz
      jeszcze ...

  3. Tak jak pisze Doczu , Brauni 19/12/10 17:24
    Wszystko przede wszystkim zależy od miejsca gdzie będziesz używał go najwięcej.
    np ORANGE w Wawie często ciężko wyciągnąć wiecej jak 2Mbit
    A w tej chwili gdzieś w zachodniopomorskim: http://www.speedtest.pl/results/15637466.jpg i to przy zasięgu 1-2 kreski..

    Br@uNi Polska

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL