Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70186 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem ze skype - nie laczy se od wczoraj , MayheM 23/12/10 09:42
Czy tylko ja mam ten problem? I jak go rozwiazac?
A reklamy wyswietla :/
W systemie nic nie zmienialem (win7 x64)

  1. ... , [yureq] 23/12/10 09:46
    http://www.skype.com/intl/en-us/StatusUpdate/

    Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

    1. od dzieki , MayheM 23/12/10 10:03
      szukalem w googlach, a nie zajrzalem do zrodla.
      Widze niestety, ze skype idzie w slady GG, i starsze, lekkie i funkcjonalne wersje nie dzialaja i czlowiek zmuszony jest instalowac nowe scierwo :/

      1. Skype - mocarny shit do szpiegowania... prawdopodobnie. , Majster 23/12/10 19:27
        Skype czyta BIOS?

        http://www.in4.pl/...ze_Skype_czyta_BIOS,12159.htm

        MayheM, wiesz jak to jest... ludzie są wkur... i co raz mniej chodzą do spowiedzi, księżulki wiedzą mało albo... nic. Więc trzeba wymyślić coś nowego, prawda ?

        Jeśli chodzi o GG to starsza wersja działa, sam korzystam z 6.1 i no problemo. Vista czy też goluteńki (bez SP) i nastawiony na styl top-trendy Win 7 - bez różnicy. Ludzie pierniczą farmazony nawet wcześniej nie sprawdzając jak jest naprawdę.

        Nie wiem tylko jak w przypadku GG 6.1 _samemu_ używać dużego numeru, np. 15 xxx xxx bo tego nie sprawdzałem - mam starszy numer. Ale w przypadku innych osób które posiadają duże numery i mamy je na liście kontaktów - GG 6.1 w niczym nie przeszkadza.

        Na koniec moja skromna rada: GG 10 - unikać jak ognia, ale pewnie o tym wiesz. A co do samego Skype... odinstalować i zapomnieć. Można bez tego żyć, zapewniam. :)

        Jeżeli trafisz na kobietę-narcyza, wtedy będziesz trzymany w negatywnych ryzach.

        1. mam GG7.1 , MayheM 24/12/10 10:35
          i z wysokimi numerami ma problemy, wyswietla od nich wiadomosci jako rozmowe konferencyjna. Ale wale to. Po prostu nie mam w kontaktach nikogo z takim nr :)

          A co do skype - niestety uzywam i bede uzywal, bo musze. Glownie wlasnie ro rozmow wideo / zwyklych glosowych i konferencyjnych.

  2. ... , juzek 23/12/10 09:52
    http://www.tvn24.pl/...sie-podniosl,wiadomosc.html

    1. no heh , MayheM 23/12/10 10:04
      dzieki

  3. zainstaluj najnowsza wersje 5 , Chucky 23/12/10 09:59
    na starszej u mnie tez nie dzialalo, nawet po 'naprawie'...

    Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
    3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

    1. no i nie dziala , Chucky 23/12/10 10:24
      dzialal przez chwile po instalce nowej wersji... chyba przez przypadek... znow padl...

      Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
      3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

      1. naprawiaja , MayheM 23/12/10 11:05
        dziala - nie dziala.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL