Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 84373 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ciekawy problem z ikonami skrotow , konto-usuniete1 26/12/10 09:39
Wylaczalem kompa i blue screen. Po wlaczeniu moim oczom ukazal sie taki widok
http://zapodaj.net/6042c1db53e7.jpg.html

Przywracanie systemu nie pomoglo , skasowanie skrotu i wrzucenie nowego tez nie. Robi sie taki zrypany jak na obrazku. KAZDY skrot jest zrypany jak na obrazku.
Moze ktos ma jakis pomysl ?

Nine Inch Nails to jest TO :)
iRacing Driver :)

  1. hmm , daver 26/12/10 09:53
    probowales skasowac/odbudowac cache ikon?

    I use arch btw

    1. jak?? , konto-usuniete1 26/12/10 10:02
      ?????

      Nine Inch Nails to jest TO :)
      iRacing Driver :)

  2. Hm, , soyo 26/12/10 10:11
    http://forum.dobreprogramy.pl/...cache-t83529.html Usuń iconcache i zrestartuj kompa.

    soyo

    1. heh dobre bo , konto-usuniete1 26/12/10 10:41
      nie moge wejsc do tego folderu. bo nie mam dostepu ani tez nie moge zmienic uprawnien. System to win7 ultimate.

      Nine Inch Nails to jest TO :)
      iRacing Driver :)

      1. z terminala go usun , daver 26/12/10 12:34
        http://tinyurl.com/2uwo8wn

        1. Close and save anything that you are working on. This command will kill explorer and restart the computer when completed.
        2. Open the Start Menu, and type cmd in the search box and press enter.
        3. In the command prompt, Copy and Paste each command line below exactly as is and press enter after each command.
        * taskkill /IM explorer.exe /F
        * CD /d %userprofile%\AppData\Local
        * DEL IconCache.db /a
        * shutdown /r
        4. The IconCache.db file has now been rebuilt.

        I use arch btw

        1. hmm , konto-usuniete1 26/12/10 18:12
          nie pomoglo :(
          teraz jak po raz drugi probuje to wpisywac to nie znajduje iconcache.db wiec chyba sie to zrobilo i wykasowalo ale ikony nadal sa zrypane :(

          Nine Inch Nails to jest TO :)
          iRacing Driver :)

        2. teraz nie mam , konto-usuniete1 26/12/10 18:27
          tego pliku iconcache.db ale nadal ikony skrotow sa zrypane. Nawet jakis programik do naprawiania tego problemu zassalem i nie pomogl. Moze problem tkwi w czyms innym....

          Nine Inch Nails to jest TO :)
          iRacing Driver :)

  3. A nie jest , soyo 26/12/10 18:28
    to tak że zrypane są te przy których są strzałki ? Usuń strzałki przy ikonach i przywróć z powrotem jeśli je potrzebujesz. http://windows7forum.pl/...tow-tutorial-t-586.html

    soyo

    1. DZIEKI , konto-usuniete1 26/12/10 18:38
      pomoglo to wyedytowanie rejestru. Co ciekawe juz od dawna mialem skroty bez strzalek zrobione w jakimstam programie.
      Coz jak to mowili w Misu " komputer -angielska wóda"

      Nine Inch Nails to jest TO :)
      iRacing Driver :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL