Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 84835 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy router Netgear MBR624GU działa z modemem Huawei E173? , zartie 26/12/10 10:13
Ktoś sprawdzał lub ma możliwość sprawdzić?
Na liście kompatybilności na stronie Netgeara tego modemu nie ma, ale lista wydaje się trochę niekompletna. W salonie Play'a usłyszałem zaś, że modemy, które są wymienione jako zgodne, zostały już wycofane i zastąpił je nowy model E173. Oczywiście zapewniano mnie też, że jest on w pełni zgodny z poprzednimi modelami i routery, które z nimi działały, będą też działały z E173.
Modem mam na 7 dni i mogę go oddać, niestety nie mam dostępu do routera. Są te routery w MM, ale oni raczej nie przyjmują zwrotów, a do tego cena u nich jest wzięta z sufitu.

Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  1. zaproponuje , PIvO 26/12/10 10:48
    tplinka mr3240 - kosztuje 115-120zl i na pewno tego huweia bedzie obslugiwal . ArtekW bodajze ma je na stanie

    [A kiedy odetna siec]
    [Przestane istniec]
    [mail: p1vo@o2.pl]

    1. tak , arteqw 26/12/10 10:56
      mam

      Pozdrawiam, Artur
      digi-led.pl

  2. mr3420 , arteqw 26/12/10 10:55
    obsługuje E173 http://www.tp-link.com/..._router/compatible/list/

    Pozdrawiam, Artur
    digi-led.pl

    1. Dzięki! , zartie 27/12/10 07:30
      Z prostszych i tańszych routerów znalazłem tylko tego Netgeara i Edimaxa 3G-6200n, ale Edimax ma kiepskie opinie (lagi po kilkudziesięciu minutach pracy), dlatego zainteresowałem się Netgearem. Widzę, że ten TP-Link ma większe możliwości i jest tańszy. Pytanie: nie ma z nim takich problemów, jak z Edimaxem?

      PS. Ten TP-Link to nowość i nie wszystkie hurtownie go mają, a na Ceneo jest w bazie, ale wyszukiwarka go nie znajduje - dlatego wcześniej go nie znalazłem. Ale na Allegro bez problemu można go dostać.

      Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL