Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92488 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[TOT] Konto oszczędnościowe i inne formy oszczędzania ;-) (czyli, co, gdzie i jak) , evil 27/12/10 22:09
Hej!

W tej chwili jedyny produkt z sektora usług finansowych z jakiego korzystam to prosty ROR w BZ WBK.
Kilka dni temu jednak podjąłem decyzję; czas zacząć coś tam sobie odkładać. Nie przyszło mi to do głowy jako pierwsze ale po odrobieniu pracy domowej z zakresu dostępnych dla mnie ofert "oszczędnościowych" najracjonalniejszą wydaje mi się "Konto oszczędnościowe".

No i ptaynie do Was; gdzie coś takiego otworzyć. Wstępnie jestem za BPN Paribas Fortis, bo jak mi się zdaje - za bankier.pl - oferują najwyższe oprocentowanie. Co zważywszy na brak po mojej stronie wyśróbowanych wymagań dodatkowych (bo nie wiem na co jeszcze patrzeć) wydaje się być atrakcyjną ofertą.

Dużo więcej będę napewno kombinował dysponująć już jakimś kapitałem. W tej chwili jednak dopiero zaczynam. Nie mniej jeśli macie jakieś ciekawe informacje o lokatach, kontach etc to proszę śmiało :-))

Pozdrawiam!

d: || nie kradnij - rząd nie lubi
konkurencji || :P

  1. poczytaj tutaj , smichal 27/12/10 22:16
    http://droga-do-wolnosci.blogspot.com/...2010.html
    i tutaj jest niezła oferta na świeta
    http://getinonline.pl/lokaty/

  2. Zobacz... , petergreen 28/12/10 08:00
    Lokata: http://indywidualni.bzwbk.pl/...e-zarabiajaca.html

    Lokata + inwestycja: http://indywidualni.bzwbk.pl/...cja-z-bonusem.html

    1. Mozna lepiej , NimnuL-Redakcja 28/12/10 14:38
      Open Finance 8% lub nawet 12% w zaleznosci od wersji.

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  3. poczytaj sobie o Lucro i Libra , acd 28/12/10 10:15
    fajne rozwiązanie, na 10 lat i z gwarancją. Sam mam po jednym z każdego

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL