Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 91860 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Portable z pena na HDD, jak to zrobić? , Dziadek_W 28/12/10 09:22
Witam, mam program typu portable (autorun.inf) na penie. To bardzo wygodna forma, ale dla mnie niezbyt. Wolałbym mieć go na dysku i przestać się martwić tym że zgubie pena. A że gubię peny to już wiem. Czy jest jakiś sposób przeniesienia programu na HDD? Przeniesienie samego pliku autorun to za mało, reszta plików mnie olewa i udaje że ich nie ma..

Życie w Moherowej Rzeczpospolitej
jest sporym rydzykiem..

  1. Trzeba przekopiowac wszystkie pliki tego programu. , ptoki 28/12/10 11:10
    Autorun.inf jest tylko wyzwalaczem uruchomienia i ten plik zazwyczaj jest niepotrzebny do poprawnej pracy.
    Ale Trudno mi powiedziec co gdzie przekopiowac bo nie napisales jaki to program.
    Podeslij wylistowane katalogi na tym penie to bedzie wiadomo ktore trzeba przekopiowac na dysk.

    Mozna tez przekopiowac wszystko z pena na dysk do jakiegos katalogu ale moze sie okazac ze rowniez przekopiujesz jakies dodatkowe niepotrzebne pliki...

  2. Nie wiem czy Cie dobrze zarozumialem... , zeb 28/12/10 11:10
    ...masz jakis soft zainstalowany na pen-drive i chcesz go wrzucic na kompa ale to nie dziala ?
    Kiedys byla o tym mowa tutaj - niestety zaden ze sposobow nie byl na 100% dobry. W Twoim wypadku zrobilbym obraz tego pena, wrzucil na dysk i zapomntowal obraz w Daemon tools czy czym tam sobie zyczysz. Jest to droga troche dookola, ale zadziala.

    Zack

  3. .. . , Dziadek_W 28/12/10 18:10
    Zrobiłem obraz, wrzucilem na HDD, odpalam i komunikat "Program należy uruchamiać z oryginalnego nośnika. Wypaliłem na CD i to samo. Gdzieś jest zaszyta jakaś info a ja nie umiem sobie z tym poradzić. Program to słownik niemiecko-polski PWNu. Ja wiem, że muszą dbać o piratów.. ale kurde.. no..

    Życie w Moherowej Rzeczpospolitej
    jest sporym rydzykiem..

    1. w Daemon tools , zeb 28/12/10 18:29
      masz opcje przeciwko takim zabezpieczeniom - poprobuj troche z nimi.

      Zack

    2. Czym zrobiles ten obraz? , ptoki 28/12/10 20:08
      No i czy ten pendrive pojawia sie jako jeden naped czy to tak zwany U3 czyli jeden naped sterujacy innym (czyli pojawia sie jako dwa napedy albo najpierw jako jeden a po wpisaniu hasla jako inny).

      A moze po prostu tak jest zabezpieczona ta aplikacja. Wten sposob jesli ci pomozemy to zlamiemy licencje PWN-u.
      Nie jest to tozsame z piractwem ale jest sliskie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL