Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 102744 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

goopie pytanie playstation 3 , ptoki 30/12/10 20:08
Czy na ps3 daje sie grac myszka?
Czy FPS-y sa w stanie byc tak sterowane?
Czy wogole jakies gry obsluguja myszke na ps3?

  1. I tak i nie , lol555 30/12/10 20:17
    Z tego co sie orientuje to gra musi obslugowac mysz.
    Np: Unreal III bodaj obsluguje i mysz i klawiature.

    123

    1. OK dzieki za info. , ptoki 30/12/10 20:24
      milego wieczorka.

  2. poczytaj , w1lko 30/12/10 23:41
    na temat FragNstein lub SplitFish FragFX V.2

    1. nie ma po co czytac , RusH 31/12/10 01:20
      nie da sie przemapowac kontrolera linearnego na proporcjonalny bez strat precyzji

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

    2. Dzieki, narazie badam sprawe bo bede robil upgrade ale jeszcze nie wiem , ptoki 31/12/10 10:12
      czy lepiej wsadzic ten tysiak w nowa plyte,ram,proc i grafe czy w ps3 czy xboxa. A ze kompa bede rozbudowywal glownie pod katem gier wiec skok na konsole moze miec sens. Byle by sie dalo wygodnie ja obslugiwac.

      Bo o ile scigalki dobrze sie obsluguje padem to juz fps-y czy inne simy juz nie bardzo...

      1. da sie nauczyc :) , w1lko 31/12/10 11:58
        Gralem w fps'y od q1 do okolo 2009 roku tylko na PC, od roku gram na ps3 i jakos daje rade na padzie.

        1. moze mam traume ale probowalem grac w jakies call of duty na psx , ptoki 31/12/10 12:30
          (albo jakas taka podobna gierka) i nawech chodzic mi sie nie udawalo tak zeby na cos nie wpasc.
          Ja wiem ze sie da nauczyc. Ale nie po to chce sie zabawic zeby sie meczyc czyms co mi nie pasuje...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL