Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 102953 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Bluetooth wyłączony w netbooku Samsung N140 - problem. , Feblo 31/12/10 01:52
Z powodu upierdliwości Bluetootha w moim Samsungu N140 (przy każdym uruchomieniu skanował całą okolicęna posiadanie USB i koniecznie chciał sięłączyć z internetem za pomocądowolnego telefonu) kiedyś bardzo skutecznie go wyłączyłem, a dokładnie - zatrzymałem. Niestety nie pamiętam - jak :(
Efekt jest taki, że urządzenie obsługujące Bluetootha tj. Broadcom w Menedżerze Urządzeń jest i funkcjonuje poprawnie. Natomiast w Ustawienia/Panel Ster./Konfig. Bluetooth w zakłądce DIAGNOSTYKA urządzenie to jest zidentyfikowane jako:
"Stan urządzenia: Wybrane urządzenie jest ZATRZYMANE. Aby uruchomic urządzenie nalezy dwukrotnie kliknąć ikonę interfejsu Bluetooth w zsobniku systemowym Windows, a następnie wybraćpolecenie Uruchom urządzenie z interfejsem Bluetooth z menu podręcznego".
Niestety ikony Bloetooth w dolnym prawym pasku Windows (to się nazywa Zasobnik systemowy?) nie ma.

Urzadzenie Bluetooth było już reinstalowane, wszelkie kroki z porady Microsoftu (poniżej) też przeszedłem.
http://support.microsoft.com/kb/883258/pl

Czyli tak konkretnie CO i GDZIE trzeba zrobić?

System WIN XP

Wuj Mat w podróży ;)

  1. znajdź plik , ViS 31/12/10 02:03
    bttray.exe i odpal ;)
    tak na szybko na 2 w nocy ;) dobranoc :)

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. STRZAŁ w 10! Mucios Gracias. , Feblo 31/12/10 02:11
      I za to lubie to forum. Dziśpytanie, dziś odpowiedź :)
      Jeszcze raz dzięki!

      Wuj Mat w podróży ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL