Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 41449 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

po wifi www nie tyra po wklepanym adresie a po ip tak , mr.weak 4/01/11 22:01
po kabelku lan po ip i po adresie śmiga wszystko, czyli jak powinno. W lanie po wifi tyra też wszystko, tylko wyjście na świat możliwe po IP, nie po nazwie strony. Sieciówka wifi to Netgear usb 111 v3, windows xp home, aktualizacje wszystkie. Próbowane z dwoma wersjami sterownika do Netgeara bez efektów. Sieciówka na tym feralnym pececie do dwóch rożnych łącz podłączana bez efektu, tj. na obu tak samo www się nie wyświetla po wpisaniu adresów stron. Na innym komputerze działa bez pudła na tym samym łączu. Próby z dnsami nie dały efektu. Wyłączenie sieciówki po kablu w widnowsie nie dało efektu. Konfigurowanie połączenia na nowo też nie. Pinga bez problemu. Różne przeglądarki testowane efekt ten sam jak opisany wyżej. Pomocy:)

Łatwiej kijek pocienkować, niż go potem
pogrubasić.

  1. po reinstalce wingrozy , mr.weak 4/01/11 22:56
    na ie nadal brak wyświetlania stron na ff już są

    Łatwiej kijek pocienkować, niż go potem
    pogrubasić.

  2. po ponownej instalacji ie8 tyra , mr.weak 4/01/11 22:58
    tyle w temacie:)

    Łatwiej kijek pocienkować, niż go potem
    pogrubasić.

  3. ...no to , Bergerac 4/01/11 23:33
    żeś się napisał...
    ;)

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

    1. Hehe jakoś tak wyszło:) btw czasami... , mr.weak 5/01/11 23:41
      ... zaskakuje mnie działanie IE po wifi, jak np ostatnio WU nie szło na 3 pecetach takich samych z takimi samymi sieciówkami wifi, pogooglanie wskazało, że wifi na off dać i po kablu wyłącznie jechana, bo inaczej mogę zapomnieć o aktualizacji.

      Łatwiej kijek pocienkować, niż go potem
      pogrubasić.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL