Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36

 Dzisiaj przeczytano
 47716 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Bezdomny z radiowym glosem... , Nazgul 6/01/11 10:16
http://www.youtube.com/watch?v=uTysXITBCmk

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. hmm , Agnes 6/01/11 11:07
    hmm

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  2. gosc ma niezaprzeczalnie , MayheM 6/01/11 11:18
    dar :)
    Ciekawe czy ktos go zatrudni.

    1. Już jest zatrudniony , Bitboy_ 6/01/11 11:19
      do tyłu jesteście Panowie.. :)

      9600K@4.6,AorusEliteZ390,CryorigR1
      Ultimate,GskillRipJawsV360016GB,AsusGTX1070
      ,FraDesION660P

      1. Zreszta to gostek chyba kiedys juz byl radiowcem ale przeputal se zycie , ptoki 7/01/11 22:15
        bo gdzies tam zaliczyl narkotyki, wtopy w robocie i takie tam.
        Tyle ze to jego prywatna sprawa. Istotne jest to ze hameryka jest na tyle normalna ze daje co chwile szanse. Jak kto sie postara to ja wykorzysta.

        1. czy to ten facet? , bwana 8/01/11 11:11
          http://tinyurl.com/35mu5ge

          "you don't need your smile when I cut
          your throat"

          1. Ja tam mówię otwarcie , Bitboy_ 8/01/11 11:41
            każdemu 'szefowi' co mi nie pasuje i jakoś żyję :)
            I współczuję każdemu kto się boi..
            A ten demot jest po prostu nieprawdziwy

            9600K@4.6,AorusEliteZ390,CryorigR1
            Ultimate,GskillRipJawsV360016GB,AsusGTX1070
            ,FraDesION660P

            1. Tez tak mialem. Wygarnalem grzecznie szefowi co w jego firmie jest zle. , ptoki 8/01/11 11:46
              I zmienilem firme na lepsza :)

              1. dokładnie , Bitboy_ 8/01/11 11:50
                robię tak samo, jak mi coś nie pasuje, a 'góra' problemu nie widzi, to zmieniam robotę i już :)

                9600K@4.6,AorusEliteZ390,CryorigR1
                Ultimate,GskillRipJawsV360016GB,AsusGTX1070
                ,FraDesION660P

              2. "grzecznie" , bwana 9/01/11 01:01
                to dość ważna okoliczność:-)

                "you don't need your smile when I cut
                your throat"

                1. Ano. Bo grzecznie czasem bardziej wkurza niz po łacińsku :) , ptoki 9/01/11 12:10
                  A nikt sie nie przyczepi :)
                  Szczegolnie ze punkty ktore sie wymienia sa konkretne i nie do obalenia.
                  A i czasem taka szczera rozmowa potrafi zdzialac cuda nawet bez zmiany roboty.

            2. kiedy byłem młodszy, też byłem bezkompromisowy , bwana 9/01/11 01:00
              na szczęście miałem świetnego, mądrego a i cierpliwego szefa.

              Jeśli uważasz, że demot jest nieprawdziwy (a nie tylko przesadzony) to masz dużo szczęścia albo mało doświadczenia. Serio.

              "you don't need your smile when I cut
              your throat"

  3. yep, na tvn24.pl , Kenny 6/01/11 11:59
    tez o nim jest... fajnie.

    .:Pozdrowienia:.

  4. nawet , Nikita_Bennet 6/01/11 20:41
    w wiadomościach o 19.30 było o nim.

    nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

  5. no i , Banan 6/01/11 23:42
    "Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego
    praw autorskich przez The Dispatch."

    chyba o to chodzi: http://www.joemonster.org/...z_niecodziennym_darem

    1. buehehehe , Kenny 7/01/11 07:14
      "Tak bedzie wygladal Ricz z mody na sukces po zakonczeniu serialu xD"

      .:Pozdrowienia:.

  6. Super głos , Bergerac 7/01/11 09:43
    to prawdziwy dar...

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL