Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 22:46
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48

 Dzisiaj przeczytano
 48407 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Stacjonarny DVD twierdzi, że nie na napisów, a są.... , Remek 6/01/11 22:24
Nazwy plików sprawdzone co do litery. A ten rzęch twierdzi, że nie ma na płycie (DVD) nagranych napisów do filmu. A są. Dla porównania inny film idzie z napisami bez problemu. Napisy w formacie TXT. Co jest do jasnej cholery.

  1. Hmm , Marcinex 6/01/11 22:33
    A jaki format czasowy? Może to jest ważne? Może spróbuj zmienić rozszerzenie pliku?

    Nie ma piekła poza tym światem, on nim
    jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
    on nim jest!

    1. Już.... , Remek 6/01/11 22:36
      avisub twierdził też, że plik nie jest formatem napisów. Winę za to ponosil rodzaj nawiasów. Były '[' miast '{'.

      PCtowe playery to czytały. Stacjonarny nie chciał.

      Uff

      1. Tylko jak zmienię rodzaj nawiasów , Remek 6/01/11 22:45
        to się synchronizacja rozjeżdża... żal.pl

        1. Wykorzystaj , Marcinex 6/01/11 23:14
          subedit player - tam możesz wykonać synchronizację manualnie i to z dobrym skutkiem. Albo spróbuj tam zrobić konwersję napisów.

          Nie ma piekła poza tym światem, on nim
          jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
          on nim jest!

        2. BestPlayer i konwersja napisów , Arlathan 6/01/11 23:50
          Identyczny problem mam z moim samsungiem. Widzi tylko napisy z { } lub SRT. Przekonwertuj i będzie banglać :)

          -
          I Rock. Fact.

          1. albo Subtitle Workshop , McSlavko 7/01/11 09:06
            j.w.

            Powered by 4x4

        3. Bo to jest inny format napisów! Taki geniusz we wszystkich dziedzinach tego nie wie? ;-) , zartie 7/01/11 06:43
          W nawiasach {} masz kody klatkowe, a w [] czasowe, podawane z dokładnością do 0,1 s. MPL2 się to zowie.

          Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

          1. Phi! , Remek 7/01/11 09:47
            Bo ja się znam tylko na polityce!

            Dziękować :)

  2. A ja polece jeszcze cos: , Lord Kamal 7/01/11 10:04
    Obecnie ogladam filmy przez port USB w TV Sony Bravia - najlepszym wyjściem dla mnie zeby telewizor czytal dobrze film i napisy jest:
    A) zmiana formatu napisów z TXT na SRT (poprzez "Eksportuj" w Subedicie)
    B) Wkomponowanie napisów w programie AVIAddXSubs - przy czym jest to bardzo szybkie i wygodne wyjscie.

    Kazdy film mi tym sposobem idzie i napisy mam zawsze jakie chce.

    Pozdr

    Board TPC to jest TO :D

  3. s.w. , Bergerac 7/01/11 10:12
    j.w.

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL