Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 25326 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT - KOMPUTERY] Czy temu prockowi padło jajko, czy może to inny problem? , Chrisu 13/01/11 11:05
Komp co jakiś czas się resetuje. Temp proca max jaką zobaczyłem to 43*, a ten nawet jak nic się nie dzieje potrafi zrobić restart. System win 7 Pro. Zmieniłem zasilacz na inny, ale nie pomogło. W logach system miał, że ma kłopoty z prockiem. BSOD wygląda tak:
http://img227.imageshack.us/i/20110113085.jpg/

Płyta to ASUS p7h55-m le, procek (o ile się nie mylę) to i3.
Komp ma jakieś 8 miesięcy i właściwie niedługo po zakupie zaczął odstawiać szopki - teraz coraz częściej.

/// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  1. sterownik od karty sieciowej , maciell 13/01/11 13:17
    lan, albo usb wifi sprawdz albo innego urzadzenia.

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

    1. ps procek mozesz , maciell 13/01/11 13:19
      przetestowac prime95, super pi, orthos albo inny podobny.

      Historia jest wypisana na piaskach
      Arrakis...

  2. zacznij od testu pamięci... , Kalkin 13/01/11 16:20
    goldmem na całą noc ( z 5 przebiegów ) testuj każdą kość osobno, wersja dostępna dla ludzi testuje 2GB maksymalnie ( memtest nie wykrywa wszystkich problemów )

    podaj jakie masz pamięci ( producent, timingi, napięcie pracy)

    Ps. bios płyty głównej ustawiony na auto = źle ustawiony bios

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

  3. Zasugeruje standard. Linuxa. Odpal jakies live cd i posc jakis stres , ptoki 14/01/11 11:49
    Jest programik stress, mozesz przerobic jakies filmy mencoderem czy co tam ci sie uda.
    Jak sprzet to padnie podobnie jak winda...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL