Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 31849 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Karta Wifi na USB , Portal 14/01/11 08:49
Witam
Szukam jakiejś dobrej ale i nie drogiej karty Wifi na USB do komputera. Karta musi spełniać standard "n" (300Mb/s).
Co byście polecili ?

Dodam ze zależy mi na dobrej jakości (tzn jakiejs mocnej) bo miedzy routerem a komputerem jest troche przeszkod w postaci scian , mebli - odleglosc okolo 4 metrow ale komp stoi w takim niefortunnym miejscu ze na drodze po skosie ma 3 sciany, dwie szafy, regal.
Teraz mam tak karte :

http://nowy.vobis.pl/...uktinfo.aspx?symbol=899846

i niestety schonchonizowuje sie z routerem na max 11 -15 mb/s (odczyt poprzez router i oprogramowanie TOMATO), poziom sygnalu jest na poziomie 50% ( pokazuje tak oprogramowanie karty w kompie)

Internet jest rozprowadzany poprzez router Linksys E2000

  1. hmm a może , ulan 14/01/11 09:00
    zmień antenę na mocniejszą?? jest wymienna...

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    1. jest odkrecana , Portal 14/01/11 09:01
      ale nie wiem czy sa do kupienia ktore beda pasowaly ? na co zwracac uwage kupujac nowa antene ?

      1. hmm , ulan 14/01/11 10:47
        powinna mieć standardowe gniazdo, ja kiedyś kupowałem na giełdzie w wawie, był spory wybór od malutkich po prawie metrowe, zainstalowałem takiego potwora u jednego klienta ma dalej niż ty, od tego czasu skończyły się problemy ze stabilnością

        pozdr. ułan vel ulan
        "Uwielbiam zapach napalmu
        o poranku..."

  2. Ja mam , soyo 14/01/11 09:46
    wl1600 usb, karta rewelacyjna jeżeli chodzi o zasięg. Ale nie ma N. Ale z tego co widzę są już wersje N tej karty. http://www.airlive.com/...jsp?pdid=PD1234297283834 . Cena prawie taka sama.

    soyo

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL