Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 40157 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

podswietlenie matrycy - inwerter? tasma? , Kraszan 16/01/11 14:51
hej,

dostalem "zloma" toshibe s3000. po wlaczeniu matryca normalnie swieci, laduje sie windows ME, wszystko git. gdy wejdzie calkowicie do windowsa podswietlenie matrycy znika. o co kaman? cos systemowego? czy moze tasma? czy inwerter? moze ktos cos poradzi?

pozdrawiam

  1. włącz , ViS 16/01/11 15:02
    linuxa livecd i zobacz. Jak nie będzie znikał to masz odpowiedź. Jak będzie to sprawdź może są jakieś ustawienia w biosie odnośnie oszczędzania energii

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. hmm , Kraszan 16/01/11 15:33
      nie ma cd ten lapek nawet

      1. zawsze , ViS 16/01/11 16:06
        może być hiren's z pendrive i mini windows xp ;p

        I will not buy this record - it is
        scratched.

  2. jesli swieci w biosie, a win nie , MayheM 16/01/11 15:23
    to cos z rozdzialka. Wchodziles w trybie awaryjnym?

    1. hmm , Kraszan 16/01/11 15:34
      w biosie swieci, plansza win me swieci, w winie raz swieci, raz nie, obraz jest, ale nie ma podswietlenia matrycy tzn raz jest, raz nie ma, wiecej nie ma. w biosie jest zawsze, w windowsie nie zawsze

      1. dziwna kwestia , MayheM 16/01/11 16:46
        mozliwe ze pada inverter, jak obciazenie kompa rosnie, podaje za malo pradu zeby zasilic matryce.

        1. lub kabelek , Piratez 16/01/11 18:12
          od swietlowki przerywa albo sama swietlowka

          1. no ale , MayheM 16/01/11 19:41
            dziwne ze przerywa tylko w windows?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL