Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69418 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki operator telekomunikacyjny zamiast TP , stiv 23/01/11 10:50
Dla teściów chcę utrzymać numer stacjonarny. Jakiego znacie operatora o najniższej opłacie abonamentowej, może być bez minut. Do dzwonienia ma służyć komórka. (Lokalizacja to okolice Piaseczna)

  1. voip , Banan 23/01/11 10:59
    ja przykladowo w ipcall place za numer 1 zl. mozna dzwonic przez internet i sa jakies mozliwosci dostepu przez komorke (nie wiem dokladnie jak bo nie uzywam:)

  2. taaa..... , stiv 23/01/11 11:16
    a jak nie ma tam internetu?

    1. przeczytaj jeszcze raz moja odpowiedz , Banan 23/01/11 13:34
      jak nie ma internetu to sa jakies sposoby z numerami dostepowymi. nie wiem jak to dziala i co mozna miec bo jest mi to niepotrzebne do szczescia. jezeli to ty jestes zainteresowany to poroponuje ci wejsc na strone ipcall i poczytac.

      poza tym nie rozumiem: chcesz utrzymac numer czy z niego korzystac. sam sobie przeczysz.

      1. podejrzewam , elliot_pl 23/01/11 16:05
        ze "utrzymac" znaczy tyle, zeby byl aktywny do odbierania polaczen z zewnatrz.

        momtoronomyotypaldollyochagi...

        1. tak , stiv 23/01/11 16:24
          jest

  3. to się nazywa złudna alternatywa , Killer 23/01/11 11:39
    TP ma monopol i tyle, inny operator może i coś proponuje ale utrzymanie łącza czyli działke dla TP i tak musisz odpalić, chyba 20 lub 30zł/mc
    Nie ma innego rozwiązania niż te co Banan zaproponował, ale mam nadzieje że się myle.
    Piaseczno przeca się teraz rozrasta, kwitnie, deweloperzy prześcigają się w ofertach sporo tańszych niż w samej Wawie a netu nima ? To raczej kwestia czasu, napewno ktoś będzie chciał zainwestować i zarobić.

    Kiedyś normą był ogół a nie margines...

  4. W sumie to tez TP , Brauni 23/01/11 11:44
    Ale Orange masz za 35, a dodatkowo 30min na komórce (Orange i Stacjonarne)
    Zawsze to lepiej niż abo w TPSA....

    Br@uNi Polska

  5. moze to? , Grza 23/01/11 17:03
    http://www.playmobile.pl/...play-domowy/index.html

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL