Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 18:37
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48

 Dzisiaj przeczytano
 99879 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Tylko dla orłów] Jakie chłodzenie low-profile na LGA1156, ale... , Venom79 28/01/11 16:38
Witam.

Mam bodajże 95 mm dozwolonej wysokości całkowitej (radiator+wiatrak) na chłodzenie na procka (i5 na około 3.5GHz). W tej wysokości mieszczą się dwa chłodzenia (wg mnie):
Prolimatech Samuel 17 (http://angela.pl/p6403,prolimatech-samuel-17.html)
Scythe Big Shuriken (http://angela.pl/p5129,scythe-big-shuriken.html)
Chodzi mi o jak najwydajniejsze chłodzenie (radiator+wiatrak).

Załóżmy, że będę miał wiatrak o wysokości 25mm o zarypiastej wydajności. Potrzebuję do tego jak najwydajniejszy (jeśli można tak powiedzieć) radiator. Big Shurikena mam, ale się gotuje przy przekroczeniu 3.5GHz. Samuela 17 nie używałem, ale wygląda na coś zbliżonego (lepiej użebrowany, ale ma mniejszą powierzchnię nawiewu wiatraka.

Myślałem o Noctua NH-C14 (http://angela.pl/p7078,noctua-nh-c14.html) - po wywaleniu górnego wiatraka, ale nadal będzie za wysokie :(
Także coś pokroju tej Noctuy by mnie zadowoliło, tylko nic innego na Allegro, w dystrybucji, sklepach online nie znajduję. Ma ktoś pomysł na coś wydajnego, co przeoczyłem?
Potrzebuję na to faktury w PLN (zagranica chyba odpada). Cena radiatora/chłodzenia nie ma znaczenia. Chłodzenie wodne odpada.

Proszę o podpowiedź, dzięki.

Lewy pas to nie kółko różańcowe.

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL