Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 103010 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

>> [FUN] Zmagania blondynek ze smartphonami: Iphone vs. Xperia x10 vs Galaxy S , tytan 30/01/11 21:59
Nie pamietam dokladnie czy bylo, wyszukiwarka twierdzi, ze to nowosc, tak czy siak prosze dobry filmik:

http://www.youtube.com/...;feature=player_embedded

Dobrego wieczoru!

--
"Wciąż w pogoni za lepszej jakości
życiem..."

  1. Coz... , Ament 30/01/11 22:05
    Bylo.

    I
    -AMENT-
    I

  2. a to , ViS 30/01/11 22:09
    było?
    http://video.google.com/...d=-3150370087233815084#

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. hmm , macol 31/01/11 10:45
      bylo

      ja chce 100% jasne tpc

  3. wyglupilem sie jak widze, proba rehabilitacji: , tytan 30/01/11 22:19
    1. Oredzie Tuska do nas: http://www.youtube.com/...bedded&v=EV2K-9F9tfQ

    2. Wyklady relaksacyjne: http://www.youtube.com/watch?v=ZM-1G_4CaLw

    3. Jak zdac egzamin: http://www.youtube.com/...;feature=player_embedded

    4. Cycki, cycki, cycki - kabarecik: http://www.youtube.com/watch?v=4fJHL_czCtU

    ;-))

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

    1. To jeszcze zwiastun nowego filmu , Remek 30/01/11 23:00
      http://www.youtube.com/watch?v=JdEGxonQmrE

    2. @3 jak zdać egzamin , mikuś 30/01/11 23:02
      heh, spróbuję jutro:P

      Błędów nie popełniają tylko ci którzy
      nic nie robią...

  4. hehe, to mnie rozwalilo: , tytan 30/01/11 23:08
    http://www.youtube.com/...5_Lo&feature=related ;-))

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  5. Kiedyś, dawno dawno temu , Agnes 31/01/11 08:37
    ludzie pisali dowcipy. Tekstem, takie literki.
    Teraz to tylko filmiki i obrazki.
    Ech.

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. mowisz i masz , tytan 31/01/11 10:05
      Maz do zony:
      -Kochanie, skocz po piwo
      Zona na to:
      -a magiczne slowo?
      Maz:
      -Hokus pokus, czary mary, zapierdalaj po browary!

      I jest po staremu, inteligentnie i pismiennie;p

      --
      "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
      życiem..."

      1. Hehe, znałam ciut inaczej, acz równie inteligentnie :D , Agnes 31/01/11 10:09
        - A magiczne słowo?
        - Biegusiem!

        Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
        Fizyk, a to jego Meta...

        1. Gorzej, że to nie działa tak w rzeczywistości , Emalia 31/01/11 17:30
          tylko "biegusiem i zapierdalaj", to najczęściej dotyczy natki od pietruszki i facet gania:) Ale co se napisze, to jego.

          1. no oczywiscie, ze jest jak piszesz , tytan 31/01/11 20:58
            nikt nie jest samobojca;-))

            --
            "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
            życiem..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL