Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 23:20
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41

 Dzisiaj przeczytano
 114173 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[GPW] Epicka walka na papierach petrolinv... jak za czasów świetności Biotonu. , SebaSTS 2/02/11 10:59
... kiedy to Bioton był królem spekulacji...

>-<

  1. Bloodlust! , Remek 2/02/11 11:01
    :))

  2. hmm , akustyk 2/02/11 11:32
    bardzo ladna kalka jezykowa (epic -> epicki), ale chyba jednak niepoprawna

    http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=10510

    proponuje jednak pozostac przy wlasnym jezyku i uzywac slow poprawnych: heroiczny, gigantyczny...

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. a nie jestem przekonany , bwana 2/02/11 17:12
      jeżeli były sceny batalistyczne i inne sceny zbiorowe, trup kładł się gęsto, konie rżały i następowały liczne zwroty akcji - wydarzenie miało charakter jak najbardziej epicki:-D

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

  3. (...) SPEKtakULArna WALKA (...) , SebaSTS 2/02/11 11:36
    (...)

    >-<

    1. hmm , akustyk 2/02/11 11:38
      no... epicka korekta :D

      http://akustyk.magma-net.pl

  4. a wersja dla człowieka ze wsi? , yorg5 2/02/11 14:36
    wtf?

    The Borg's frightening appearance
    may scare small children.

    1. w 2007 Rysio Krauze , digiter 2/02/11 15:11
      powiedział że będzie szukał ropy w Kazachstanie. Na ten cel pozyskał fundusze od jeleni wprowadzając spółke na giełdę. W szczycie 2007 jedna akcja kosztowała ponad 700 zł. Potem był powolny zjazd w dół, bo nic nie znaleziono, aż do 6 zł w ostatnich miesiącach. Kasa się skończyła a Rysio chce zarabiać dalej więc dzisiaj krzyknął 'Chyba dochodzę !' i akcje w kilka godzin przekroczyły 13zł.
      Niestety Rysio jest impotentem, kto kupił akcje Petrolinvestu ten przegrał życie. Granie na Petro to gra w ruletke dla desperatów którzy zbankrutowali i licza na cud.

      Piszcie do mnie per ty z małej litery

      1. a wlasnie , Alonzo Vega 2/02/11 20:53
        sie tak dziwiłem co tak cicho ostatnio o Krauze.. Tyle rzeczy sprzedał by mieć na te próbne odwierty i co?

    2. byłbym zapomniał , digiter 2/02/11 15:16
      http://www.youtube.com/watch?v=KGA9AxlLSy8

      Piszcie do mnie per ty z małej litery

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL