Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 12:13
 » Wedelek 12:13
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » emigrus 12:03
 » Wedrowiec 12:01
 » Liu CAs 11:52
 » Ament 11:47
 » rooter666 11:45
 » Brauni 11:45
 » sofolok 11:34
 » Kenny 11:28
 » Artaa 11:27
 » Hitman 11:23
 » Menah 11:12
 » Katoda Lt 11:07
 » NimnuL 10:54
 » @GUTEK@ 10:53
 » leosh 10:42

 Dzisiaj przeczytano
 28009 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Who Wants to Be a Millionaire? , Mcmumin 16/02/11 17:49
Szukam - w pierwszej kolejności na TPCB - grafika/level designera do pomocy w skończeniu projektu na Androida/iPhone. Engine gry jest już zamknięty (wykrywanie kolizji, fizyka etc etc etc) "Demo" na Androida (ACHTUNG WNIMANIE!!! MINIMUM 2.0.1!!!!!) do pobrania tutaj:
http://dl.dropbox.com/u/2496823/The-Golf-War.apk
Skriny z iP4:
http://dl.dropbox.com/u/2496823/ip4-1.jpg
http://dl.dropbox.com/u/2496823/ip4-2.jpg
http://dl.dropbox.com/u/2496823/ip4-3.jpg
Kto czuje się na siłach coby wpisać sobie w CV game developerkę? ;).

  1. jak rozumiem , Demo 16/02/11 17:58
    uzgodniłeś prawa do wersji "Demo" z moim agentem :)?

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

  2. Wrzuciłem do fona... , Dexter 16/02/11 18:06
    i nie mam guzika Install.

    Wchodzę do katalogu (za pomocą Astro) gdzie wrzuciłem plik apk, OpenAppManager, otwiera się okno z detalami, niestety, zero info o pliku ;-/

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. Przypuszczam, że przyczyną jest brak podpisu cyfrowego , Mcmumin 16/02/11 18:24
      321

  3. Leniwe rury :) Ruszcie tyłki sprzed PS3! , Mcmumin 17/02/11 13:47
    Ja pracuję na cały etat, prowadzę działalność gospodarczą i mam czas zająć się jeszcze nauką nowych rzeczy. Będę miał dobry argument jeśli znowu pojawi się wątek dotyczący zarobków...
    BTW. Chcecie aby to o Was zabijali się pracodawcy, a ilu użytkowników tego forum ma jakieś projekty na githubie?

    1. hmm , Liu CAs 17/02/11 16:48
      Skąd Ty na to bierzesz czas i energię ? Ja aktualnie "klepię" jeden większy projekt (php, mysql, xhtml, javascript) i już czasu ani ochoty na nic nie mam... chyba muszę zmienić podejście do życia.

      -= parówkowym skrytożercom,
      mowimy NIE =-

    2. nie każdy musi/ może być programistą , Demo 17/02/11 18:32
      j.w.

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL