Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 13:23
 » JE Jacaw 13:19
 » Nepomucen 13:18
 » Sebek 13:17
 » Guli 13:17
 » emigrus 13:12
 » Soulburne 13:09
 » Zbyl 13:05
 » leosh 13:03
 » dulik 13:02
 » Holyboy 13:02
 » elliot_pl 12:56
 » sigi 12:36
 » Wedelek 12:24
 » Venom79 12:22
 » KHot 12:13
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » Wedrowiec 12:01

 Dzisiaj przeczytano
 31223 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Niewidoczne foldery z klodka w W7? , MARC 18/02/11 13:41
Czy trafił ktoś na folder, ktory jest widoczny w programie,ktory ma w nim zapisac dane, a juz w eksploratorze windows nie?
Odpalilem dzisiaj program do wypelniania pitow i jest w nim funkcja, ktora zapisuje np. pdf, ale zapisuje w swoim folderze wylacznie. Niby nie klopot, bo mozna dojsc, jaki to folder, ale jak sie wchodzi eksploratorem, albo nawet TC, to brak jest tego folderu w folderze nadrzednym. I tak, mam wlaczone pokazywanie plikow ukrytych/systemowych.
O co w tym chodzi?

Pozdrawiam
MARC

  1. A na 100% masz... , JE Jacaw 18/02/11 15:44
    ...dobrze ustawione obie opcje dotyczące ukrywania plików, czyli:
    ukryj chronione pliki systemu operacyjnego oraz pokaż ukryte pliki, foldery i dyski ?

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    1. tak. , MARC 20/02/11 14:13
      Sprawdzilem (wlaczalem i wylaczalem obie opcje) i w przypadku innych katalogow jest, jak powinno byc, a w przypadku tego jednego programu to jego katalogi sa widoczne tylko z okien programu, a przegladajac czyms innym dysk, to juz nie.

      1. A czy czasem to nie jeden z tych dziwnych katalogów... , JE Jacaw 21/02/11 00:03
        ...który na dysku np. nazywa się Downloads, a eksplorator pokazuje go jako Pobrane ? Ewentualnie może to jakieś dowiązanie (link) ?

        Socjalizm to ustrój, który
        bohatersko walczy z problemami
        nieznanymi w innych ustrojach

  2. Nie sadze. , MARC 21/02/11 13:57
    To katalog Data i PDF dla programu do rozliczania rocznego pitu. Program zainstalowany w Program Files w swoim katalogu i w nim sa te dwa podkatalogi, ktorych nie widac inaczej niz z programu.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL