Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 13:23
 » JE Jacaw 13:19
 » Nepomucen 13:18
 » Sebek 13:17
 » Guli 13:17
 » emigrus 13:12
 » Soulburne 13:09
 » Zbyl 13:05
 » leosh 13:03
 » dulik 13:02
 » Holyboy 13:02
 » elliot_pl 12:56
 » sigi 12:36
 » Wedelek 12:24
 » Venom79 12:22
 » KHot 12:13
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » Wedrowiec 12:01

 Dzisiaj przeczytano
 31219 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

(TV film) Kto¶ pyatł o ten film jaki¶ czas temu , M@ły 18/02/11 17:10
chodzi o film ,,Nazajutrz" ( The Day After) dzi¶ na Polszmacie o 00:30 :)

  1. fajnie, tez wtedy sie nad tym zastanawialem, ale jedno male ale , chris_gd 18/02/11 17:22
    Polszmat? prosze Cie nie robmy tutaj zgrupowania dzieci neo
    nie lubisz, nie ogladasz ok, twoje prawo, ale pracuje tam kilka osob, ktore mialem przyjemnosc poznac, sam mialem epizod pracy w Polsacie i mimo, ze tez nie jestem ich zwolennikiem nie podoba mi sie tego typu wpis
    np. w sporcie radza sobie bardzo fajnie i chwala im za to bo w naszej mimo wszystko ograniczonej tv dostepnej ogolnie gdyby nie oni fan sportu juz nic by nie zobaczyl

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. Moja znajoma... , Bodhi 18/02/11 18:11
      nazywa tę stację "polsutem" ;)

      Nie dyskutuj z idiot±, bo sprowadzi Cię
      do swojego poziomu i pokona
      do¶wiadczeniem.

    2. Mam wrazenie , Ament 18/02/11 20:29
      ze w tym Elitarnym przez duze e miejscu oprocz wybitnych politologow, znawcow motoryzacji, rekinow finansjery, graczy gieldowych, koneserow muzyki i szeroko pojetego artu, mistrzow sztuk walki, znawcow obycia i savoir vivre, jezykoznawcow na skale Miodka, ekspertow z zakresu IT - czyli w skrocie ekspertow z kazdej dziedziny zycia zawieruszylo sie kilka dzieci neo i kilka starych pierdzieli co mysla, ze ich wypociny off-top sa bezwzglednie smieszne.

      I
      -AMENT-
      I

      1. A mnie , ibiz 18/02/11 21:12
        taki off-top poprawia humor :-)
        Podpisano:
        Dziadek Neo ;-)

      2. i kto... , metacom 19/02/11 02:06
        ...tu jest dzieckiem neo... trzeci raz (albo wiecej) copy / paste...

        Największ± sztuczk± Szatana jest to,
        że ludzie w niego nie wierz±.

    3. Skoro o sporcie mowa, to gdzie mozna zobaczyc "zawody" monster truckow? , ptoki 19/02/11 13:28
      u nas na satelicie?

  2. chris_gd prosze Cie tylko nie Neo dzieciak itd... , M@ły 18/02/11 17:30
    rozumiem przepraszam :) po prostu tak nazywam t± stację i tyle sam do niej nic nie mam od co :) więc nie ma się co unosić nazwijmy że dzi¶ na naszym "Słoneczku" będzie film :) salut

    1. moja ciocia mowie pier... sloneczko , chris_gd 18/02/11 18:37
      a tak powaznie, to spoko, ja tak mam, ze jak widze, tekst w necie i widze, ze jest calkiem zbyteczny to dla mnie podchodzi pod dzieci neo
      ogolnie luzik, nie chcialem urazic

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL