Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 14:58
 » Pietka 14:51
 » KHot 14:47
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » dugi 14:18
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » ili@s 14:07
 » dulik 13:59
 » Dexter 13:59
 » AdiQ 13:51
 » wukillah 13:47
 » Robek 13:45
 » marek_m 13:44

 Dzisiaj przeczytano
 32970 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

MONITORING przemysłowy dzień/noc + ALARM , resmedia 21/02/11 12:20
Witam.

Rozgryzam temat monitoringu przemysłowego i może ktoś mógłby podzielić się tajemną wiedzą na temat sprawdzonych rozwiązań.

Wstępnie potrzebuję 4-8 kamer pracujących na zewnątrz na okrągło. Priorytetem jest dobra praca w nocy. Skłaniam się do kamer IP z PoE. Grzałki również zasilane poprzez PoE. Na jaką firmę postawić? Do tego potrzebuję systemu nagrywającego i archiwizującego do 30 dni nagrania. Tu to już w ogóle jestem zielony. Możecie coś polecić, podać wstępnie jakieś parametry, żebym wiedział w którym iść kierunku? Może są jakieś "gotowce" na rynku?

Jeżeli chodzi o alarm - wstępnie ma być to alarm z kilkoma czujnikami ruch/dym/ogień z głośną syreną na zewnątrz budynku. Możecie coś polecić niezawodnego?
Cena rozwiązań jest sprawą drugorzędną, nie będzie oszczędzania na jakości, ale też bez jakiś ekstra szaleństw.

Może ktoś polecić sprawdzoną firmę - sklep internetowy, gdzie mogę zakupić potrzebne urządzenia?

Z góry ślicznie dziękuję za wszelkie uwagi/sugestie/podpowiedzi.
Pozdrawiam -
Tomasz.

desipere est juris gentium

  1. Mam sprawdzona firme , MayheM 21/02/11 12:48
    ktora sie tym zajmuje i dobrze doradza, maja tez bardzo dobre ceny.
    Firmas jest z Warszawy, ale mam tez druga, ktora ma oddzialy w kilku miastach.
    Odezwij sie na maila: to napisze Ci co i jak.

    Pozdrawiam

  2. Panasonic oferuje kompleksowe rozwiązania , Doczu 21/02/11 12:49
    Jest tego masa i z pewnością coś wybierzesz.

  3. z alarmow wez satela , Glock19 21/02/11 13:01
    bardzo dobre centralki alarmowe co do monitoringu to wydaje mie sie ze jednak lepsza opcja jest standardowy rejestrator i kamery + IR.

  4. leniuch ;) , Chrisu 21/02/11 13:08
    atmel i całość robimy samodzielnie :P

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL