Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 14:58
 » Pietka 14:51
 » KHot 14:47
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » dugi 14:18
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » ili@s 14:07
 » dulik 13:59
 » Dexter 13:59
 » AdiQ 13:51
 » wukillah 13:47
 » Robek 13:45
 » marek_m 13:44

 Dzisiaj przeczytano
 32903 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Demokracja polega na tym, że wszyscy przejmują się tym, czego nie są właścicielami , Emalia 21/02/11 22:30
to taka sama choroba jak nataczywe mycie rąk, gdyż zapominamy o tym czego właścicielami rzeczywiście jesteśmy. Na naszych oczah spierdala kolejny Rumburak z miliardami dolarów, z których "większość" EU "zamrozi" w trosce o "dobro obywateli". Problem polega na tym, że on, choć "spierdolił" i że go UE przypilnowała", będzie miał więcej niż sobie jesteście w stanie wyobrazić, a "lepszy rząd", który po nim nastąpi ukradnie więcej, "bo będzie bardziej światły i poukładany z mocarstwami". W końcu kto jak nie goje ma być altruistą?

  1. dawniej Kubazz pisał takie rozprawki , Demo 21/02/11 22:50
    czuję, że rodzi się nam kolejny boardowy wieszcz :)

    Ps. Czy nie sądzisz, że blokowanie kont przez szwajcarskie banki to strzał w stopę? Nawet w czasach wojen Szwajcaria pozostawała neutralna i za to się ją ceniło. Kraj stoi bankami, bez nich jest niczym. Co się stanie, jeśli ich banki stracą zaufanie posiadaczy wielkiego kapitału?

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. wystarczy być , ViS 21/02/11 22:54
      z jedynej słusznej kliki, wtedy wiesz że możesz spać bezpiecznie. Dopóki nie staniesz się ofiarą ostracyzmu.

      I will not buy this record - it is
      scratched.

    2. a właśnie gdzie nasz boardowy erotoman No1 ? , fiskomp 22/02/11 20:26
      Niby nie przeszkadza nieobecność, ale tak jakoś ubogo ;)

      1. Tu był kubazzz! , vaneck 22/02/11 20:34
        A teraz go nie ma! Gdzie jest kubazzz?! Gdzie jest kubazzz! Gdzie jest kubazzz!

        A little less conversation, a little more action
        please

        1. Strzały !! Strzały słyszałem !! , Demo 22/02/11 22:12
          j.w.

          napisalbym swoj config,ale sie nie
          zmiescil:(

  2. goje...kim mają być... ? to małe co nieco w tej kwestii od rabina Owadi Josefa , Yosarian 22/02/11 00:00
    http://www.rp.pl/...po-to--by-uslugiwac-Zydom.html

    demokracja, altruizm....

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  3. Demokracja, jaka Demokracja ? , Majster 23/02/11 23:25
    Demos - władza należąca do ludu. Czy Rząd faktycznie robi to, czego chce naród ?

    Podobno Amerykanie tak ciągle pieprzą o miłości, czyli I love You, I love You. Tyle tylko, że to wyrażenie nie ma żadnego pokrycia.

    Oglądnij X-Men z 2000 roku w reż. Bryana Singera. Magneto w pewnym momencie wypowiada słowa: "tolerancji nie ma ani tu, ani nigdzie indziej".

    Jeżeli trafisz na kobietę-narcyza, wtedy będziesz trzymany w negatywnych ryzach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL