Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » Artaa 17:36
 » Wedelek 17:29
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » wrrr 17:17
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » Nefratus 16:37

 Dzisiaj przeczytano
 39294 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Używa ktoś z Was videodomofonu/domofonu bezprzewodowego ? , Doczu 25/02/11 10:06
Noszę się z zamiaram kupna takiego ustrojstwa. Na piętrze mam zabudowany korytarz i w zabudowie 8 mieszkań, z czego tylko w 3 ktoś jest w miarę stale i różni akwizytorzy/domokrążcy/sprzedawcy drzwi i jajek są uciążliwi gdy zadzwonią i trzeba podejść do drzwi, bo zazwyczaj trzeba się ubrać itp.
Takie urządzenie byłoby sporym udogodnieniem ale nie wiem czy sprawdza się w rzeczywistości.
Odległość od drzwi to jakieś 10 m no i w sumie ze 2 ściany żelbetonowe będą. Da radę ?

  1. ja uzywam , w1lko 25/02/11 10:11
    tego:
    http://www.hunters-wholesalers.co.uk/...30251.html

    Nadajnik zasilany bateriami (2 systemy maja juz ponad 2 lata i ciagle dzialaja), da sie rozbudowac do 10 mieszkan, zasieg do 400m na otwartej przestrzeni.

    1. rozbudowywać nie potrzebuję bo sąsiedzi raczej nie będą zainteresowani , Doczu 25/02/11 10:22
      W zasadzie interesuje mnie coś prostego. Ale dzięki za info - z pewnością się przyda.

  2. hmm... , Yosarian 25/02/11 14:32
    "od drzwi to jakieś 10 m no i w sumie ze 2 ściany żelbetonowe będą. Da radę ?"
    nie używam ale w żelbecie może być różnie, nie ma się co opierać na opiniach innych (różne grubości ściany, ilości stali, zbrojenie obwodowe czy siatką) więc najlepiej kupić i sprawdzić na miejscu u siebie więc kupić i zastrzec, że możesz oddać po sprawdzeniu

    http://allegro.pl/...amp;order=d&change_view=1

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  3. z żelbetem może być różnie , gorky 25/02/11 16:15
    mnie jedna grubsza ściana gasiła prawie cały sygnał wifi

    1. Przydatna sprawa w przypadku wojny atomowej i EMP:) , Rhobaak 25/02/11 16:27
      ...

      Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
      G-forc 460 gietex,barakudy
      Children of Neostrada Association MVP

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL