Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 01:21
 » power 01:19
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 6100 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wolne odtwarzanie filmów przez wyjście hdmi w NB , Kriomag 10/03/11 18:53
podpinam lcd 24cale do swojego NB, na panelu zostaje pulpit a na rozszerzonym pulpicie na lcd24 chce odtwarzac film, w okienku dziala plynnie ale jak puszcze full screen to klatkuje mocno.
Czym to moze byc spowodowane? pomóżcie proszę...

  1. NB - net buk ? Co to my wszyscy wróże ? Grafa/proc nie wyrabia. , fiskomp 10/03/11 20:03
    Ot cała filozofia. Jaki sprzęt ?

    1. kurcze, myslalem ze tak ;) , Kriomag 11/03/11 17:35
      no wiec, i5 460m, gf310m, splash pro.

  2. jaki soft odtwarzający , Master/Pentium 10/03/11 20:54
    pozatym podaj coś więcej bo wróżek u nas brakuje.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  3. Albo sprzet... , jack.uzi 10/03/11 20:55
    ...albo program. Tez podlaczam netbooka pod tv 50". Jak odtwarzam w media player classic - tragedia. Bestplayer - ok.

    --------------------------------------
    Stoned is the way of the walk...
    Drum and bass selection.

  4. przepraszam was, zalozylem ze problem jest czesto spotykany i zaraz mi ktos doradzi :) , Kriomag 11/03/11 17:39
    moze dokladniej, jesli podpinam monitor po hdmi jako klon lcdeka z lapka to wszystko jest ok, problem jest tylko jesli uzywam ustawienia rozszerzenie pulpitu czyli na lapku mam 1366x768 i programy a na monitorze zewnetrznym 1920x1080 i chce puscic film - wtedy w okienku jest plynnie a jak tylko wskoczy fullscreen to klatkuje mocno i nie da sie tak ogladac.
    program to splash pro, zaraz zobacze z ciekawosci na mpc-hc i bestplayerze.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL