Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 08:14
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42314 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Centrum Kopernik w Warszawie - kto był? , Dexter 19/03/11 12:58
Jako, że ciepłe dni u progu czas zacząć wyprawy Dexowozem ;-)

Dawno nie byłem w Warszawie, a chciałbym z rodzinką zobaczyć Centrum Nauki Kopernik.

Warto?
Można tam wejść w weekend z marszu, czy mogąbyć problemy?
Jakieś uwagi/porady?

Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!

  1. s.w. , RaPToRR 19/03/11 13:02
    j.w.

    PS. Białystok zasypało śniegiem dziś w nocy...

    http://www.krzysztofwasko.pl

  2. hmm , Kraszan 19/03/11 14:12
    tez sie wybieram za tydzien. z centrum odpisali ze w tygodniu indywidualni wchodza praktycznie z marszu, w weekendy trzeba odstac 2-3 godziny w kolejce

    1. potwierdzam w weekend trzeba odczekać 2-3 godz , Stone 19/03/11 19:07
      dlatego warto przyjechać wcześniej. Na 2 z 6 otwartych wystaw nie starczyło nam 5 godz. 1 wystawa jest chyba od 15 roku życia, 2. dla małych dzieci, taki plac zabaw. No i jeszcze teatr robotyczny, który trwa ok. 20 min

      Pozdrawiam

      Stone aka S1one

  3. Na poczatku lutego, środek tygodnia czas oczekiwania 2 godz. , Pio321 19/03/11 19:40
    Jako że plany były inne to przełożyliśmy odwiedzanie na piątek, przychodząc przed 8.00. Trzeci w kolejce, CNK otwierają o 9.00. Gdy otwierali drzwi za mami była już bardzo duża kolejka.
    Jest co oglądać, a dzieciaki zapomniały o całym świecie.
    Okres ferii minął, więc możliwe że będzie mniejszy tłok.
    Niektóre eksponaty nie działają.

  4. W sumie jeszcze nie byłem , ligand17 19/03/11 19:52
    muszę się wybrać, odwiedzić znajomych ze studiów...

    1. W której części Cetrum ich wystawiają? , Remek 22/03/11 12:34
      ....

      1. Tam, gdzie , ligand17 22/03/11 16:00
        trzeba się legitymować IQ>50. Więc nie martw się, nie spotkasz ich.

  5. brat był w środę z wycieczką , mikuś 19/03/11 20:52
    i mu się podobało:)

    Błędów nie popełniają tylko ci którzy
    nic nie robią...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL