Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42524 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

(x360) W co zagrać z 4 latkiem ? , Ramen 19/03/11 17:59
witam,

dzieciak ostatnio mi choruje, a że długo musi leżakować, to chciałbym mu jakąś gierkę puścić na X360. Macie jakieś wypróbowane? Co możecie polecić, a co omijać szerokim łukiem?

Tu był podpis

  1. cokolwiek z LEGO w tytule , Dhoine 19/03/11 18:25
    Osobiscie preferuje STAR WARS (np. complete saga), potem Indiana Jones. Jest tez Harry Potter - ale nie gralem, bo 'klimat' mi nie lezy ;)

    We wszystkie te gry grasz w cooperativie.

  2. ja z 5letnią córką gram , milekp 19/03/11 19:07
    w Viva Pinata: Party Animals. Od kilku tygodni mam też Kinecta i bawimy się w Adventures i Kinectimals.

    A polecane wyżej Lego to raczej nie dla tak małego dziecka.

    1. mloce , Dhoine 19/03/11 19:49
      LEGO STAR WARS z 4latkiem - tak wiec rzecz sprawdzona. Czasami w trudnych sekcjach skakanych trzeba pomoc, ale ogolnie jest dobrze.
      4latek juz ogarnia pada i potrafi grac dwoma rekami jednoczesnie.

  3. mój młody katuje , Demo 19/03/11 19:10
    wszystko co ma związek z Soniciem. Ale to produkt Segi i chyba na xboxa nie ma ?

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. są są. , Doczu 19/03/11 19:24
      Sonic cośtam jest na kinecta i bez.

    2. jest, jest , milekp 19/03/11 19:25
      j.w.

  4. hehe, mam kinecta, ale młody ma leżeć , Ramen 19/03/11 19:37
    a nie skakać po ścianach :)

    Tu był podpis

    1. no to , milekp 19/03/11 19:49
      tygryska na leżąco połaskocze ;-)

  5. też polecę LEGO , resmedia 19/03/11 20:20
    ale na peceta
    http://infobot.pl/r/1WRC

    desipere est juris gentium

  6. Mój młody (czterolatek) uwielbia Fallout 3 . , Bart 19/03/11 20:28
    Razem z mutantem dają radę wszystkim.

  7. chińczyk , Chrisu 19/03/11 20:35
    lotti karotti i inne takie.

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  8. wszystko co w domu znajdzie... , SebaSTS 19/03/11 23:04
    ... bo o komputerach zaczalem mu w wieku 3 lat wykładać. Teraz to Bob Budowniczy...

    >-<

  9. W piłkę, , wukillah 20/03/11 12:38
    na polu.

    just d'oh it!

    1. ciężko będzie , Ramen 20/03/11 20:05
      wyciągnąć łóżko na plac :)

      Tu był podpis

  10. szachy? , lathander 20/03/11 18:12
    j.w.

    Greetings from Earth

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL