Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:40
 » KHot 13:38
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 72303 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[TV] Dziś o 22:20 na TVP1 "The Hurt Locker" leci. , Doczu 24/03/11 21:44
Jak ktoś nie widział - warto.
Dziwne że takich fajnych filmów nie reklamują, tylko jakieś gówno typu Klan czy Plebania :(

  1. To i tak jest kit , Emalia 24/03/11 22:06
    fajny film to Looker!

  2. równolegle na tvp hd , Dabrow 24/03/11 22:18
    idzie co może być fajniejszą opcją - mimo że mam to gdzieś na kompie w zaległościach to jednak oglądnę sobie właśnie to hd...

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

    1. Czy u Was (pytam posiadaczy telewizji n) na TVP HD równiez były napisy? , Dexter 25/03/11 07:20
      Chciałem je wyłączyć a tu zonk - opcja niedostępna ;-/

      Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
      Odpowiedzi oleję.
      THX!

      1. ja nie mam N, ale też miałem napisy... , Doczu 25/03/11 08:31
        ... i też z poziomu TV nie dało się ich wyłączyć.

      2. zobaczę , Dabrow 25/03/11 09:23
        wieczorem - bo sie tylko nagrało. Ale napisy są zazwyczaj (tak samo np. w House MD) - są zintegrowane przez tvp. Bo niektóre kanały UPC mają możliwość wyboru - napisy i oryginał, lektor, nic....

        !!!!!TO JEST SPARTA!!!
        !Tu się nic nie zmienia!
        ------dabrow.com------

  3. o, dzięki za info , XTC 24/03/11 22:37
    ale nie wiem czy przez "nerwową kamerę" dam radę to obejrzeć...
    dlaczego u licha ten styl kręcenia jest tak modny?

    Linux

    1. o tej kamerze , ViS 24/03/11 23:54
      w tym filmie dowiedziałem się dopiero z Twojego posta ;)
      dwa razy oglądałem i kompletnie nie zauważyłem, nic mi nie przeszkadzało.

      I will not buy this record - it is
      scratched.

      1. no, w trakcie oglądania idzie się przyzwyczaić... , XTC 25/03/11 00:29
        film spoko.

        Linux

  4. obejzalem. slaby film. jakos sie nie kleil. no i sens tez taki sobie. juz rezerwowe psy by , ptoki 25/03/11 12:00
    ly sensowniejsze.
    myslalem ze bedzie lepszy po tej calej panice z jego piraceniem. kiedys nawet nie moglem wyslac posta na niusy przez onet bo poprzednik napisal slowa hurt locke i mu odpowiedzialem z jego cytatem.

    1. wydaje się, że ten hałas o piracenie , XTC 25/03/11 21:18
      był niezbędny żeby wywindować ten film do poziomu wyższego niż "możę być".

      Linux

      1. a calkiem mozliwe , ptoki 25/03/11 23:08
        bo halas o to byl dosyc solidny.

  5. hmm , akustyk 26/03/11 23:05
    ogladalem, bez wiekszych achow. widzialem duzo lepsze filmy

    http://akustyk.magma-net.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL