Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 12067 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Z cyklu polecam stronke: dla tych co potrzebuja kont filesonic, fileserve itp , Nazgul 14/04/11 08:35
Korzystam od 2 miesiecy i naprawde jestem zadowolony:
www.sc7.pl
Jakis student zalozyl firme przez AiP.
Konta maja smieszne ceny (miesieczne filesonic 4 zl). Po jakims czasie dostajesz rabat 10%. Platnosc przez platnosci.pl wiec masz konto w pare sekund, masz podglada do danych na swoim profilu oraz na maila dostajesz. Wszystko dziala, naprawde polecam.

PS - nie mam w tym zadnych udzialow, po prostu sam uzytkuje i sadze ze tez sie przyda. Duzo lepsze niz glupie konta na allegro :) wole czasami zaplacic 1 zl wiecej a wszystko fajnie widze :)

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. a po co , ViS 14/04/11 08:38
    coś takiego jak jest nopremium.pl?
    nie ma głupiego limitu czasowego tylko ilość gb. No i serwisów pełno a nie pięć

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. wiesz dla mnie , Nazgul 14/04/11 08:40
      3.99 na miesiac nie jest duzo, podoba mi sie wiec polecam. Wole miec czasowy niz GB. A przeciez teraz i tak wszystko lezy na filesonic, fileserver lub czasami na hf. Po co mi wiecej serwisow ?

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

      1. no co kto lubi :) , ViS 14/04/11 08:58
        ja zapłaciłem 23zł(?) jak była promocja i wskoczyło mi bezterminowe 660gb. A często korzystam dodatkowo z np. uploaded.to, rapidshare, turbobit, megaupload, a i megavideo "oglądarka" ;)

        I will not buy this record - it is
        scratched.

        1. a hmmm , Nazgul 14/04/11 09:10
          megaporn tez maja ? :)

          people can fly, anything
          can happen...
          ..Sunrise..

          1. ni, , ViS 14/04/11 09:46
            ale czerwonaTuba jest ;d

            I will not buy this record - it is
            scratched.

  2. o tego mi trzeba bylo , MARtiuS 14/04/11 20:22
    dzięki za cynk

    feci, quod potui, faciant meliora
    potentes
    GG 617689

  3. widzialem reklame , coobav 14/04/11 21:19
    na stronie trodat'a i zastanwialem sie czy to nie jakaś lipa, ale skoro polecasz to zaryzykuję :)

    Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
    Legion5 R7-5800H, RTX3060

  4. Mili są , Conroy 15/04/11 00:47
    Zajrzałem na stronę, znalazłem literówkę i napisałem im przez formularz kontaktowy. Odpisali że dziękują i dają mi gratis konto filesonic na 72h. To było miłe.

    http://flickr.com/photos/myhacien
    da

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL