Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12806 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z YT na FF4.0 i Win7 - wywala plugin-container , Matti 14/04/11 09:11
Problem ma kolega. Ma laptopa z Win7 i FF4.0. Laptop bierze net z routera bezprzewodowo. Pod router podpięty Dialog. Net śmiga ok, oprócz stonki YouTube. Chcąc załadować filmik, pobiera dane przez 5-10 sekund, pasek ładowania w tym czasie idzie do przodu i nagle wywala błąd plugin-container.exe, po czym trzeba zrestartować przeglądarkę i albo uda się załadować filmik, albo będzie to samo i znów wywali błąd. Kolega odinstalował wszystkie flash playery, FF, itp. i zainstalował powtórnie i nadal to samo. Spotkaliście się z takim problemem?

  1. A próbowałeś na czystym profilu , J@rek 14/04/11 09:14
    na nowo stworzonym (uruchomić z parametrem -p), bez dodatkowych rozszerzeń? Tylko to co niezbędne?

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. no dokładnie , ViS 14/04/11 09:41
      czysty uninstall http://kb.mozillazine.org/Uninstalling_firefox
      i instalacja ponowna bez rozszerzeń + najnowszy flash i musi działać.
      Może też potrzeba update sterowników do karty graficznej. Skoro potrafią podnieść wydajność flasha kilkukrotnie to czemu mają nie powodować błędów ;)

      I will not buy this record - it is
      scratched.

      1. Wydajność karty graficznej też się liczy, prawda ? , Majster 14/04/11 23:25
        U jednego kolegi też na laptopie filmiki na YT nie działały. Na wcześniejszym systemie - wszystko ok, ale później na nowym... zero wyświetlania. Procesor Core i3 oraz 3 GB RAM. Było to pół roku temu, Firefox jeszcze w wersji 3.6. Laptop Dell z grafiką Intela - Intel Graphics Media Accelerator HD. GPU Arrandale, technology 45 nm.

        GPU-Z v0.3.9:

        http://img52.imageshack.us/...telgraphicsmedia.jpg

        Jeżeli trafisz na kobietę-narcyza, wtedy będziesz trzymany w negatywnych ryzach.

        1. trochę nie rozumiem , ViS 14/04/11 23:32
          na którym systemie działało na którym nie? Flash 10.2 korzysta też z inteli:

          Intel hardware decoding of H.264 video in Flash Player 10.2 is supported on the Intel 4 Series chipset family and the 2010 Intel Core processor family with Intel HD Graphics, starting with graphics driver version 15.16.5.2021 (8.15.10.2021) for 32/64-bit Windows Vista and Windows 7.
          For the Atom/GMA 500 chipset, hardware decoding is supported starting with graphics driver version 5.2.1.2020 (8.14.10.2020) for 32-bit Windows 7. Systems using GMA 500 video decoding should use a Windows Aero theme for optimal full-screen playback performance."

          I will not buy this record - it is
          scratched.

          1. Pewnie sam Flash się zmienił... , Majster 14/04/11 23:55
            wyszła nowa wersja i "po ptokach". A grafika ta sama w laptopie i sterowniki też. Win 7 x64 i tu i tu. Laptop kupiony wiosną zeszłego roku.

            A to... khm, khm... to gó... szajs instalator można sobie o kant tyłka rozbić. :/

            http://get.adobe.com/pl/flashplayer/

            Jeżeli trafisz na kobietę-narcyza, wtedy będziesz trzymany w negatywnych ryzach.

  2. plus jeszcze jedna sugestia , Grocal 14/04/11 09:40
    1. Uruchomić dowolną stronę z flashem.
    2. Kliknąć prawym przyciskiem na flasha.
    3. Wybrać opcję "Ustawienia".
    4. Wybrać pierwszą zakładkę - "Wyświetlacz".
    5. ODZNACZYĆ "Włącz przyspieszanie sprzętowe".

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

  3. no i jeszcze , ViS 14/04/11 09:45
    ludzie piszą że nowy pomysł na wtyczki czyli "plugin-container" zachowuje się u nich niestabilnie.. ale posądzałbym raczej userów ze śmietnikiem w systemie.
    "rozwiązaniem" jest wyłączenie tej funkcji ale imho to jest jak "stuka ci koło w samochodzie? - odkręć i jeździj na 3ch"

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL