Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12821 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mysz Logitech M505, gwarancja c.d. , Slepak 14/04/11 19:28
http://twojepc.pl/...iwum.php?r=2011&id=151647 c.d.

Zaniosłem myszkę do serwisu, na zgłoszeniu reklamacyjnym widnieje ''gwarancja: warunkowa'' no i gdzieś pod sam koniec ''Reklamacja odrzucona z powodu: Po rocznej gwarancji do weryfikacji przez producenta. Przyjęto do rozpatrzenia usterki przez producenta.'' co jakoś tak dziwnie wygląda, myślałem że wszystko teraz posiada 24 miesiące gwarancji a nie jakieś takie kwiatki.
Kilka dni temu, dostałem smsa z wiadomością, że myszka jest do odbioru, loguje się na stronę serwisu żeby sprawdzić co tam wykombinowali, no i ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłem:
Ekspertyza: Nie stwierdzono usterek.
Treść naprawy: Mysz działa poprawnie. Zalecana weryfikacja konfiguracji systemu operacyjnego i/lub skanowanie komputera antywirusem.
Akcja: Nie stw. usterek.
Data: 2011-04-05

Myszka została zakupiona dokładnie 2010-01-18 (Warszawski GRAL), do serwisu oddana 2011-04-04, ekspertyza jest z dnia 2011-04-05, czyli nawet nie pofatygowali się, aby wysłać mysz do logitecha.
Jak dla mnie, to w **uja sobie lecą.

Co teraz robić, odbierać mysz z serwisu ? może uderzyć bezpośrednio do logitecha ?

Pozdro
Slepko

  1. Echhh , ligand17 16/04/11 19:14
    Pojedź do serwisu, niech Ci zademonstrują, czy działa poprawnie. Jeżeli będzie działała, to odbierz i przetestuj z powrotem u siebie.
    Niewykluczone, że przyczyna złego działania leży zupełnie gdzie indziej, np. w obecności sieci WiFi wokół komputera. Mam podobne jazdy z MX Revolution - jak mam router na kanale 11 to mysz praktycznie przestaje działać; jak zmieniam kanał na 1 to działa w zasadzie bez problemu, czasem tylko występują objawy, o jakich piszesz.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL