Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 08:14
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42399 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Monitor NEC 24WMGX3 nie zawsze "wstaje" razem z kompem , acd 21/04/11 22:03
Co jakiś czas po resecie/włączniu monitor nie budzi się do życia razem z kompem (nie wykrywa sygnału nadanego przez grafikę). Komputer przechodzi przez POST (nie ma błędu inicjalizacji grafiki) i wchodzi do windy, a monitor nadal pokazuje "brak sygnału". Kilkukrotne włączenie i wyłączenie prądu naprawia błąd podobnie jak kilkukrotne podłączenie kabla (DVI) do monitora lub do grafiki. Wassup?

>>> We are The BOARD. Resistance
is futile.<<<

  1. to samo , Yosarian 21/04/11 22:18
    jest jak podłączysz do D-Sub ?
    może być problem jednego styku, w którymś z gniazd (karta, monit) lub w kablu

    ps. uruchomić jakiegoś Live CD Linuxa i sprawdzić reakcję ... z prostych, to jeszcze stery odinstalować i powtórnie zainstalować

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  2. moze jeszcze , gorky 21/04/11 23:03
    wybor sygnalu w monitorze - z auto przestaw na DVI albo jak juz tak masz to na odwrot

  3. Podłączyłem też innym kablem i do innych gniazd , acd 22/04/11 08:17
    Oraz instalowałem inne stery i dupa..

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

    1. hmm... , Yosarian 22/04/11 14:54
      "Podłączyłem też innym kablem i do innych gniazd.. i dupa."
      No jezeli tak samo jest na DVI-D jak i na D-Sub (VGA) to trudno podejrzewać, że sa walnięte uszkodzone styki w kablu czy gdniazdku bo one są różne (oddzielne) a jezeli stery nic nei dały to moze grafa walnięta i wnie wysyła sygnału (ani cyfrowego ani analogowego) więc (jezeli olałes Live CD z linuxem) to tylko podłączenie innego monita lub sprawdzenie na innym kompie czy z inną grafą

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

  4. hate to say this , Kenny 22/04/11 08:46
    ale podlaczenie do innego kompa zlokalizowalo by problem :)

    .:Pozdrowienia:.

  5. sprawdz kilka rzeczy , MayheM 22/04/11 09:57
    1. Uziemienie kompa i monitora
    2. Czy monitor nie przechodzi automatycznie na drugie wejscie przy nie wykryciu sygnalu na tym podlaczonym.

    1. punkt 2 , MayheM 22/04/11 09:58
      to samo co napisal gorky.

      1. Zrobiłem o co prosicie i , acd 24/04/11 08:16
        Nadal dupa. co do uziemienia to nic sie nie zmieniło przed i po wymianie karty więc nie bardo wiem o co kajman...

        >>> We are The BOARD. Resistance
        is futile.<<<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL