Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kojot 10:58
 » 247 10:56
 » XepeR 10:56
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30

 Dzisiaj przeczytano
 59677 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PILNE: Pasek zadan ustawil sie pionowo po prawej stronie , Fantomas 26/04/11 15:29
zabierajac ze soba ikony z pulpitu.
System XP.
Jak odwrocic ten proces ? by wrocil na dol..
Prosze o dokladne wytlumaczenie bo dodatkowym problemem jest to, ze XP jest po włosku :)

.... jezeli nie wyłapałes(aś)
złosliwosci to przeczytaj raz
jeszcze ...

  1. hmmm , zeb 26/04/11 15:32
    kliknij na nim lewym przyciskim myszy (trzymjac go wcisnietym) przesun pasek w odpowiadajace Ci mijesce na ekranie - gora / dol / lewa strona / prawa strona

    Zack

    1. klikalem , Fantomas 26/04/11 15:34
      pasek po prawej tylko sie rozszerza (idzie w lewa strone) i ani mysli zrzucic sie na dol :/

      .... jezeli nie wyłapałes(aś)
      złosliwosci to przeczytaj raz
      jeszcze ...

      1. bo kLiKHaSZ :) , Banan 26/04/11 17:27
        na brzegu paska. kliknij na srodku i go przeciagnij jak okienko za belke.

    2. a tu , zeb 26/04/11 15:34
      jak to fachowcy radza :) http://support.microsoft.com/kb/253679/pl

      Zack

  2. Moze jakis zrzut? , MARC 26/04/11 15:40
    Bo co dokladnie oznacza, ze zabral ze soba ikony z pulpitu? Nie ma ich na pulpicie? Czy moze sa, ale tez wyswietlaja sie na pasku zadan?
    Jesli to drugie, to klikasz na pasku zadan prawym przyciskiem, sprawdzasz czy nie jest zablokowany (na wszelki wypadek), a potem w menu paskow zadan wylaczasz desktop. Teraz zeby go przywrocic do poziomu to naciskasz i trzymasz lewy przeycisk myszy na pasku zadan (ale nie na jego krawedzi, bo wtedy bedzie sie rozszerzal) i przeciagasz zdecydowanie do innej krawedzi. To powinno rozwiazac sprawe.

  3. nie wiem o co chodzi :) , Kenny 26/04/11 15:45
    ale nie obrociles pulpitu o 90%?

    A to co mowi zeb to o ile dobrze pamietam, aby przemieszczac pasek pomiedzy krawedziami, musisz chwycic go dokladnie za jego czuly punkt :D O ile sie nie mule tuz obok START (o ile nie ma tam wsadzonwgo paska szybkiego uruchamiania, wkazdym razie jakos tuz obok). No i odptaszkowane Zablokuj pasek zadan.

    .:Pozdrowienia:.

  4. drag and drop, tak po prostu. Byle pasek nie byl zablokowany. , ptoki 26/04/11 16:24
    Inne pomysly to moze jakis tryb chinski sobie wlaczyles ale tego w zyciu nie widzialem.

  5. DZIEKUJE , Fantomas 27/04/11 01:45
    problem rozwiazany .. cos prawdopodobnie sie zrobaczylo i cokolwiek sie nacisnelo automatycznie wlaczala sie blokada paska zadan ...stad niemoznosc przeciagniecia go na dol, a tylko sie rozszerzal .. eeehhh glupi problem a do tego po wlosku :)

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    1. ... , snail 27/04/11 09:10
      burdello bum bum ;)

      ...zamknij ryja i
      umieraj jak mezczyzna...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL