Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 12:22
 » Artaa 12:22
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24

 Dzisiaj przeczytano
 66005 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT-MUZA] Najnowsza płyta Within Temptation - The Unforgiving - jak dla mnie rewela :) , fiskomp 27/04/11 20:58
Zmienili styl z deczka, teraz w sumie łagodniejsza, choć z przytupem, miodzio. Właśnie jedziem na słuchawy i zrywa berecik.
Polecam.
Tylko nie mp3, bo bedzie masakra, only bezstratne :)

  1. no właśnie , McSlavko 27/04/11 21:01
    zmienili styl, łagodnieszja? to mało powiedziane, jest poprostu inna, aczkolwiek nigdy nie grali specjalnie "ostro" to teraz jest lekko "dyskotekowo" (Sinead) co nie zmienia faktu że płyta ciekawa.

    Powered by 4x4

  2. Single faster i where is the edge rozbudziły moją ciekawość. , JanTomasz 27/04/11 22:17
    Wybuliłem więc trzydzieści złociszy na płytkę i... Podoba mi się. Po singlach spodziewałem się czegoś dobrego, dostałem coś dobrego z małym minusem ;-)

    Jest tylko jeden szkopuł. Otóż przesłuchałem album kilkukrotnie, nie mam nic przeciwko nowemu stylowi WT, ale uważam, że kawałek "sinead" nie powinien znaleźć się na tej płycie. W ostateczności mógłby być nędznym bonusem, jak "utopia", albo osobnym crapem (jak bum bum cyk z van burenem), ale nie kichą w środku płyty. Już kiedyś nagrali "popowy" utwór (cover właściwie) pt. "running up that hill" i wyszło to całkiem dobrze.

    Niemniej cieszę się, że nie osiedli na laurach i nie grają wszystkiego "na jedno kopyto". Teraz czekam na koncert w kraku.

    (;,;)

    1. mam prawie to samo... , zeb 28/04/11 13:07
      ...tyle ze mnie nie odpowiada 'Fire and ice' - brzmi jakby bylo z innej planety plytowej :)

      Zack

      1. Przyzwyczaiłem się , JanTomasz 28/04/11 13:53
        do balladowego plumkania :-)
        Najbardziej podoba mi się utwór "somewhere" z albumu "silent force" w wersji z byłą wokalistką The Gathering, Anneke van Giersbergen:
        http://www.youtube.com/...mTzw&feature=related
        Nie wiem, czy widziałeś koncertowe dvd "black symphony", jak dla mnie zna-ko-mi-te. Miód dla uszu.

        (;,;)

  3. E tam , Bergerac 28/04/11 10:37
    Posłuchaj sobie Eluveitie :)

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

    1. Oo...POPIERAM! ta kapela rządzi :-) , McSlavko 28/04/11 13:46
      zajebista muza, naprawde rewelka, szkoda że nie byłem na ich koncercie w zeszłym roku :(

      Powered by 4x4

    2. Znam ich z jednego utworu "inis mona". , JanTomasz 28/04/11 14:04
      Czy cała ich twórczość brzmi jak Finntroll, albo Korpiklaani?

      (;,;)

      1. Zapraszam na jutiuba , Bergerac 28/04/11 14:06
        Tam jest sporo tej kapeli.

        Barbossa: You're supposed to be dead!
        Jack Sparrow: Am I not?

        1. Skorzystam z zaproszenia, , JanTomasz 28/04/11 14:10
          acz najpierw muszę jakoś dociągnąć do 16, bo z jutuba idzie mi jak krew z nosa :-))

          (;,;)

          1. Ale przecież , Bergerac 28/04/11 14:12
            tam nie ma ograniczeń wiekowych ;)))))))))

            Barbossa: You're supposed to be dead!
            Jack Sparrow: Am I not?

            1. Muahaha, , JanTomasz 28/04/11 14:15
              padłem :-)))))

              (;,;)

  4. hmm , akustyk 28/04/11 22:50
    a mnie ten nowy pop nie pasuje. wczesniej tez temu bylo daleko do normalnego lomotu, ale jednak nie bylo az takiego plastiku...


    jednak wole Heart of Everything...

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. hmm , akustyk 28/04/11 22:50
      a w ogole to nieodmiennie Paradise Lost ;)

      http://akustyk.magma-net.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL