Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 12:24
 » Artaa 12:22
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24

 Dzisiaj przeczytano
 66243 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

sprzęt elektroniczny może być tańszy , digiter 27/04/11 22:47
tytuł jak z onetu :)
Do rzeczy: pewnie nie zauważyliscie, ale kilka dni temu Rostowski zapowiedział że będzie wymieniać środki unijne czyli de facto będzie skupował złotówki. Ponieważ Euro umacnia się do dolara, a złotówka dzięki tej zapowiedzi umocniła się do Euro mamy znaczny spadek dolara w stosunku do złotówki- dolar jest najtańszy od ponad dwóch lat. Jesli taki trend utrzymałby się przez miesiąc maj to nie ma cudów i elektronika musi stanieć. Może na poczatku niewiele 5-10%, ale i to cieszy przy większych zakupach.

Krótko mówiąc: chcesz kupić LCD, kompa, plazmę - kup za miesiąc, będzie taniej.

Piszcie do mnie per ty z małej litery

  1. albo kup nie w polsce... , Okota 27/04/11 22:52
    wyjdzie jeszcze taniej, bo u nas stanieje dopiero jak wyprzedadza sie magazyny

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    1. w Polsce , okobar 28/04/11 07:54
      a nie w polsce... chociaż nazwę kraju piszmy poprawnie :P

      AMD 3800+ 2.01GHz 3.00 GB RAM
      GF 7600 GS, M2N4 SLI
      Win XP SP3

    2. to powiedz gdzie... , Chrisu 28/04/11 08:08
      bo jakoś tuż przed świętami kupowałem dla siostry w Niemczech telewizor. LG 42ld550 był w takiej samej cenie promo jak lg 42ld651 (jak się okazało przez pomyłkę, ale cena poszła ;) ) - i tak ok 400 zł był droższy jak w PL.

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. Taaa , ligand17 28/04/11 07:12
    już widzę, jak ceny spadną. Prędzej mi kaktus na ręku wyrośnie.

    1. Ale jak kurs opadnie to moze byc warto kupowac na amazonie niemieckim , ptoki 28/04/11 11:01
      czy innym internetowym.
      Jak ktos szykuje grubszy zakup (konsola, aparat itp) to moze byc warto.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL