Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 54860 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tak a propos wątku noclegowo-piwnego: , lukines 9/05/11 12:59
http://twojepc.pl/boardPytanie152138.htm
Ktoś był na tym festiwalu? Może jakaś relacja mała? ;)

Szykuje się kolejne piwne święto. Tym razem w Żywcu.
http://mediamikser.pl/...do-zywca-na-festiwal-piwa

Najprostsze rzeczy są najtrudniejsze:)

  1. protestuję!!! , Chrisu 9/05/11 13:14
    wątek był jedynie noclegowy! Piwo dodały zaplute karły reakcji!

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. ktory , Nazgul 9/05/11 13:15
      hotel wybrales ?

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

      1. luba , Chrisu 9/05/11 13:17
        wybrała w końcu hostel Kopernik (albo jakieś inne znane nazwisko na K ;) ). I... Prawie jak w filmie "HOstel"było :D

        /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    2. bo po kiego spać, jak "obok" tyle dobrego się leje? ;) , lukines 9/05/11 13:18
      ...

      Najprostsze rzeczy są najtrudniejsze:)

  2. Byłem wczoraj zobaczyć i zdjęcia porobić , ngP 9/05/11 13:20
    Piwa nie pijam więc z ciekawości zajrzałem.
    Była niewielka galeria w której można było zobaczyć do jakich butelek kiedyś wlewano piwo, czy też podkładki pod piwo z jakąś drużyną piłkarską. Były koncerty, masa jadła (trochę drogaśnego), paru żuli i kilku idiotów przy toy toyach. Klimatu biesiadnego nie wyczułem ale, jak już mówiłem, piwa nie tykam więc nie znam się.

  3. O ile już na zeszłorocznym festiwalu pojawiło się bardzo wielu chętnych na degustacje , JanTomasz 9/05/11 15:57
    to tym razem nie było gdzie pułdupka posadzić ;-) Paraliż komunikacyjny, 20-minutowe opóźnienia autobusów i tymczasowe parkingi na każdym możliwym metrze kwadratowym raczej to potwierdzają. Ot prawdziwe oblężenie leśnickiego zamku.
    Sam festiwal trwał dwa dni, acz to i tak zbyt mało czasu na zapoznanie się z każdym z 60 rodzajów lanych (w tym mające swoją premierę piwa Pinta) i ok. 300 butelkowanych trunków. Lwówek, Ciechan, Cerna Hora, Opat, Amber to tylko mały wycinek obecnych tam browarów z Polski, Czech, Niemiec, czy Belgii. Uważam się za laika w tej dziedzinie, więc nie będę się rozpisywał na temat smaku tych trunków, powiem jeno, że jestem pod wrażeniem smaku tego, co udało mi się skosztować, czy to cydr, czy piwo wędzone. Wszystko to w festiwalowym szkle (kielich i kufel), a nie plastikowych śmieciach.
    Nie obeszło się bez zakąsek, od grillowanej karkóweczki w tajnej marynacie, przez wszelkiej maści sery, aż po... suszone rybki.
    Owszem, wszystko to trochę kosztowało (no, trochę bardzo), do kraników zdarzało się stać w kolejce po 15 minut, lindesmanowi zdarzyło się sprzedać przeterminowane piwo, ale w gruncie rzeczy jesteśmy zadowoleni.

    Apropo noclegu: grupka osób z browar.biz kimała w podziemiach zamku :-))

    (;,;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL