Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12994 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy da się przejść z USB mini-B na HDMI? , Abisai 11/05/11 16:04
Kupiłem Canona PowerShot SX130 IS. Aparat może kręcić filmy HD 720p więc fajnie byłoby jakoś podpiąć go bezpośrednio do HDMI, ale on ma tylko wyjście mini USB (no i przewód AV 3x CHINCH). Czy można jakimiś przejściówkami etc. podpiąć go do HDMI w TV?

Ash nazg durbatuluk...

abisai[małpa]o2.pl

  1. Raczej nie, chyba ze obsluguje hosta USB i ma , ptoki 11/05/11 16:39
    sterowniki displaylink-a albo sis-a ;)

    1. Ale coraz wiecej telewizorów ma zlacza SD wiec pewnie da sie bez problemu wpiac , ptoki 11/05/11 16:41
      Sama karte.
      Pewnie niektore tv obsluguja tez pendrive wiec moze tez sie dac.
      Ale generalnej reguly chyba nie ma, no chyba ze o jakims fajnym gadzecie nie wiem.

  2. mozna, ale nawet jesli bys znalazl przejsciowke , piszczyk 11/05/11 17:32
    Composite Video --> HDMI (a zapewne nie bedzie ona tania, znalazlem na szybko taką: http://www.hdtvsupply.com/...e-to-hdmi-scaler.html ) to i tak nie uzyskasz nic wiecej ponad to, co aparat daje na wyjsciu (czyli zwykly PAL) tylko przeskalowane do 720p/1080p. Nic wiecej nie zdzialasz bezposrednio z aparatu, bo na (mini)USB nie sa wyprowadzone zadne sygnaly video. Najszybsza droga, to jak koledzy wczesniej wspomnieli - odtwarzanie materialu video z karty SD na telewizorze, o ile ma taką funkcjonalnosc.

    takie tam klamoty . . .

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL