Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 17929 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sieciowka bezprzewodowa w port LAN? , Kosiarz 12/05/11 20:48
Sprawa jest taka ze moi starsi sobie zakupili neta z telewizja i wyglada to tak ze jest router ADSL i do niego sie skretka podlacza dekoder kablowki. problem jest taki ze nie wpadli na to zeby przed wykanczaniem chaty puscic tam skretke bo przeciez wszystko bedzie smigac na WiFi...

Jest cos takiego co sie wpina w porty LAN zeby dzialalo podobnie do WiFi? (od razu mowie ze zeby bylo smieszniej to dekoder musi byc podlaczony do okreslonego portu w routerze wiec pewnie na zwyklym WiFi (jakby 2 router dorzucic kolo TV) tez nie pojdzie.

Ale urwal...

  1. nie rozumiem pytania , cp_stef 12/05/11 20:53
    ...

    -|- www.lokir.org/blog
    -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
    polsku !

  2. kieruj się na , resmedia 12/05/11 21:08
    wifi bridge

    desipere est juris gentium

  3. ap pracujacy jako klient , PIvO 12/05/11 21:12
    albo jakis router ktory jest wspierany przez dd-wrt/openwrt

    [A kiedy odetna siec]
    [Przestane istniec]
    [mail: p1vo@o2.pl]

  4. dwa AP N , Artaa 12/05/11 21:54
    jeśli mają udźwignać transmisję TV, ale pewniej kabel położyć...

  5. Potrzebujesz tego , Lysy 12/05/11 22:40
    http://www.komputronik.pl/...ck_dwa_adaptery_.html

    Wprawdzie to nie po wifi, ale też działa.

    1. Dobra opcja , mr.weak 12/05/11 23:40
      tylko na jednej fazie muszą być i lepiej chyba wziąć 200. Netgeary widziałem chyba nawet w niższej kwocie, acz czy oferta nadal ważna nie wiem, a teraz nie mam dostępu do linka.

      Łatwiej kijek pocienkować, niż go potem
      pogrubasić.

    2. ooo to sie moze udac , Kosiarz 13/05/11 00:09
      ;) chociaz bardziej by mi pasowalo cos w stylu wtyczka z antenka ;) i druga wtyczka z antenka ^^

      Ale urwal...

  6. Zaraz zaraz , gorky 13/05/11 20:24
    a nie można postawić tych urządzeń koło siebie?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL