Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 08:14
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42451 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Wrocław; co nowego "na rynku", czyli kluby, restauracje, atrakcje ;-) , evil 18/05/11 20:59
Temat otwarty; wybieram sie do Wrocławia i poza obowiazkowym spacerkiem i pomysłem na "O! Tu jest fajnie, usiadzmy" nie mam konkretnych planow.

Pytanie brzmi, czy w ramach tego spaceru warto zapedziec sie pod jakies konkretne adresy. Jakaś ciekawa wystawa, fajna knapka, ulubione miejsce na biwak(np w gdzies pod miastem)?

Turyści, Wrocławianie, zapraszam! :-))

d: || nie kradnij - rząd nie lubi
konkurencji || :P

  1. "Przedwojenna" tuż przy Ratuszu , bwana 18/05/11 21:04
    knajpka w klimatach książek Krajewskiego (tych o Mocku). Szybka setka pod tatara lub wursta z wody. Specyficzna. Dłuższy pobyt i sięgnięcie po wielokroć po setkę może skończyć się "Śmiercią w Breslau";-D

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

    1. dla mnie wizyta tam , PIvO 18/05/11 21:53
      zawsze konczy sie smierca w breslau ;)
      ale knajpka naprawde klimtexowa :) polecam sprobowac wszystkie dania z menu :) oczywiscie przy flaszce :)

      [A kiedy odetna siec]
      [Przestane istniec]
      [mail: p1vo@o2.pl]

  2. za dużo nie pozwiedzałem, , laciak88 18/05/11 21:08
    ale na rogu Krupniczej i Włodkowica jest knajpka gdzie leją i mają w butelkach czeskie piwko. Za butelkę płaciłem 6 zł, co na centrum Wrocławia jest malutko, a piwko pyszne :).

    Poza tym s.w. Z chęcią się też czegoś dowiem.

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

  3. Właśnie co była noc muzeów w sobotę :) , ngP 18/05/11 21:18
    Wstępy darmowe ale szału nie było. Knajpek fajnych jest sporo, zależy co Ci się podoba. Wachlarz jest szeroki, od knajpek typu spokój, winko, kontemplacja, po rock n roll, roztańczone niewiasty i festiwal picia. Co do biwaków to nie wiem.

  4. można się przejechać pod Halę Stulecia, bo jest tam co robić: , Matti 18/05/11 21:34
    fajny park, fajna fontanna multimedialna, ogród japoński, no i Hala (ale tylko z zewnątrz, w środku remont). Przy Rynku jest też katedra Marii Magdaleny z mostkiem pomiędzy wieżami - widok zacny:) - http://fotoswiat.pl/...hibition=59&ee_lang=pol

  5. magnolia park na legnickiej , Quest 19/05/11 00:11
    kobieta będzie wniebowzięta ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL