Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14

 Dzisiaj przeczytano
 45711 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Coś w rodzaju allegro we Francji lub Niemczech? , Dexter 4/06/11 19:01
Nie licząc ebaya?

Szukam części do mojego Clio, dość rzadko występującej w tym modelu (więc używka w Polsce w zasadzie nie do kupienia).
Znalazłem nówkę, ale za bandycką cenę.

Przeglądam ebay ale oni chyba używek nie lubią sprzedawać ;-/

Jest coś jeszcze z częściami moto?

Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!

  1. a szrotow , Banan 4/06/11 19:37
    to nie ma w twojej okolicy? poszukaj na zlomowiskach w okolicy.

    p.s. co to za tajemnicza czesc? :)

    1. Są. Ale tej wersji wyposażenia nie sprzedawano w PL. , Dexter 4/06/11 19:44
      A chodzi o podstawę anteny. Moja ma wbudowany odbiornik GPS.

      Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
      Odpowiedzi oleję.
      THX!

      1. a korzystasz z tego gps? , elliot_pl 5/06/11 04:55
        musi byc z tym czyms? :)

        momtoronomyotypaldollyochagi...

        1. Hmmm. Z elektrycznie otwieranych okien też nie korzystam... , Dexter 5/06/11 10:13
          No kaman... Jak jest to ma być i działać.

          Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
          Odpowiedzi oleję.
          THX!

      2. a czemu chcesz zmieniac? , Banan 5/06/11 13:05
        przecieka czy uszkodzilo sie cos?
        tak sie zastanawiam czy nie mozna tam podpiac zwyklej anteny gps?

        1. W zasadzie potrzebna sama uszczelka. , Dexter 5/06/11 13:22
          Bo oryginalną nie wiedzieć czemu szlag trafia. Zaczyna dziwnie wyglądać, jaby została potraktowana jakimś agresywnym dla gumy środkiem ;-/
          Niestety - sama uszczelka jako taka w częściach zamiennych nie występuje, tylko cały komplet. A nie chciałbym aby zaczęło przeciekać.
          Był plan wyciąć taką po prostu z gumy, ale nie będzie to wyglądać...

          Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
          Odpowiedzi oleję.
          THX!

          1. to normalne , Banan 6/06/11 00:24
            te agresywne rzeczy to slonce, szampon domycia i kurz :) aaa, moze jeszcze czas...
            poki cos jeszcze masz z tej uszczelki to rozbierz i zloz na silikon. ale nie zwykly silikn (bo powoduje rdzewienie) tylko taki do wklejania szyb- czarny.

            moze jeszcze zobacz jak masz numer czesci gdzie to wystepowalo. moze okaze sie, ze i w jakims "pelgocie" albo cytrynce jest dokladnie to samo. zawsze bedzie ci wtedy latwiej szukac.

  2. oscaro.fr , etranger 4/06/11 19:47
    Nowe ale tanio w zasadzie najtaniej

    IStal sie switch:)

  3. słowo kluczowe , DrLamok 5/06/11 13:42
    jeśli nie chce Ci się szukać na szrocie... to

    wchodzisz na ebay... wpisujesz w wyszukiwarkę -> clio breaking

    pojawi ci sie całe stado ogłoszeń z samochodami po wypadku gdzie kolesie sprzedadzą Ci dowolną część samochodu...

    piszesz do dowolnego kolesia szczegóły co Ci jest potrzebne... uzgadniasz cenę... i po kłopocie..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL